Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak nekem van egy ilyen...

Csak nekem van egy ilyen félelmem hogy megvakulok a műszempilla építéstől vagy másnak is?

Figyelt kérdés

December óta van Műszempillát rakatva, azelőtt tincses és soros pillákat használtam.

Az első építés kellemes csalódás volt, jó volt a pilláim, sajnos el is költözött. :(

Ezután elmentem egy másik pilláshoz aki beletöltött az előző pillás munkájába, ennek az eredménye egy durva reláció volt a bal szememre olyan erós irritációt adott hogy fél órán keresztül marta és nem bírtam kinyitni a szemem Majd leoldotta azt a részt és tincseseket rakott oda pótlásként.

Ezután most harmadik alkalommal és a fele pillaállományommal járok egy csajhoz aki legalább nem kontármunkát végez nem tölti más munkáját, nem használ rahedli adag ragasztót mint az előző kontárcsaj aki belefolyatta a szemembe a ragasztót majd leoldotta, majd tincseseket rakott a szálasak közé nagy gombóc ragasztókkal és kinyírta a fele pilláim.

Azt vettem észre hogy miközben csinálja full be vagyok feszülve hogy nem kapok e allergiás reakciót vagy hogy ki nyitom a szemem és nem fogok látni semmit.

Ilyen hülye klausztrofobias gondolataim vannak a horror építés óta. Nem hiszem hogy van más is olyan aki elmegy pilláshoz és közben végig azon feszeng majd látni fog e ha kinyitja a szemét..

És itt is az a problémám hogy a ragasztó kötési ideje alatt 48 óráig irritálja a szemén a ragasztó ha egy kicsit bekönnyezek. Most kedden voltam 3-orra ennél a pillásnál akihez most járok és most tegnap is meg ma is (most fog eltelni a 48 óra) bekönnyezett a jobb szemem spontán és ugye marta a ragasztó..

És amit még észrevettem hogy volt az utóbbi két alkalommal egy ilyen kis fehér pont a belső szemzugomban amiben egy kis lyuk volt. De mostanra eltűnt, viszont a szemeim minden nap tisztogatom mert a belső szemzugban nekem így osszegyulik fehér csipas váladék.


2020. febr. 6. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Most hogy voltam kedden azóta magától elkezd könnyezni a jobb szemem és ugye oldódik fel a ragasztó és marja. Másnál olvastam hogy pár nappal pillás után lesírja a szempillákat de nem marja neki a szemét a ragasztó csak ugye kihullik nekem viszont meg a feloldódó ragasztó marja.

És ugye ezek a kis fehér a közepén lyukas pontok a belső szemzugomban meg a feher váladék minden nap a szemzugban meg most ez a könnyezés spontán elég furi.

Van egy ilyen hülye gondolatom is a pillás utáni napokban hogy reggel mikor felkelek vajon látok e még.

És az utolsó előtti töltés után véletlen belepiszk@ltam a szemembe akkor nem l@ttam homályosan csak egész este arra a szememre.

Decemberben voltam ugye az első alkalommal pillásnál azóta már 5-szor voltam ja és két hetente járok töltetni.

2020. febr. 6. 22:00
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugye az elsoszamu probléma a hülye panikolasom miközben csinálja.

A második a hosszútávú hatása főleg hogy két hetente járok.

2020. febr. 6. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg vakulni nem fogsz. De be kell látnod, allergiás vagy valamilyen vegyianyagra! Mivel állandó panaszt okoz,irritál (könnyezés) ezért nagyon nem tesz jót,hogy ilyen gyakran mész oda. Hosszabb távon lehet akár súlyos mellékhatása is. Nem éri meg! Érzékeny a szemed erre vegyi cuccra. De hogy pontosan mire? Azt nehéz ugye megállapítani.
2020. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az irritáció kívül soha nem gyullad be nem dagad be a szemem ez a fura. Ha allergiás vagyok akkor lenne az irritáción túl más is nem?
2020. febr. 7. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megvakulni, de tuti allergiás vagy valamire. Ha szerinted ez a mostani pillásod jól dolgozik, akkor nem kéne, hogy csípjen vagy könnyezz. Meg nekem az se tűnik normálisnak, hogy 48 órán belül ha bekönnyezel valamiért, akkor marja a ragasztó, ilyen sosem fordult elő velem. Nem kéne, hogy irritáljon egyáltalán. Beszélj a pillásoddal erről, valószínűleg allergia van a háttérben. Amúgy ha úgy látod ez a pillás sem a megfelelő, akkor válts megint. Mennyiért csinálja a pillád? Ha túl olcsó, akkor valószínű még kezdő.
2020. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!