Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mdma hatasa kozben mert...

Mdma hatasa kozben mert leszel faradt almos?

Figyelt kérdés

5 eve jarok bulizgatni az elso 2 evben mentem havi 1szer 2 szer, mostanaban mar ritkan 2-3 havonta egyszer..


Mikor az elso ekit kiprobaltam az elso Balaton Soundomon iszonyat jo erzes volt, es abban az evben alig vartam h menjek ujra buliba es kiprobaljam..


Aztan egy ido utan elegem lett elege lett a bogyokbol, ki tudja milyen sok szart raknak bele stb. Kifog ember egy olyat ami rossz, es lejon eletrol..


Sose vittem tulzasba 1-2 ot ettem max, jo egy fesztivalon belehuztam ott 4 volt a max kb 14 ora alatt..


Megkomolyodtam ugy mond meg megis untam mar az az erzes ami az elso idokben volt sose jott vissza..


Utanajartam a dolgoknak es kiderult szamomra h az MdMa az alapanyaga..


Sikerult regebben szerezni barna szinut, es nagyon jo volt...


Tudom tudom az is karos, de meg se egy eki ami jobban eseten tartalmaz mdmaz rosszabban meg minden mas egyeb vegyuletet..


Elmult 2 evben sikerult szereznem nagy kristalyos rog formaban feheres szinu nem barna..


2-3 havonta nyomtam 1-1 buliban ilyen 250 rt, de nem tudom ugy erzem h nem jo.. elejen amennyire jo volt most semmit nel ad mar.. pedig nem nyomom surun.. es tuti mdma.. Beveszek 100 mgt csavar kb 20 percig es utana ennyi maradek 100-50 et mar megse erzem szinte.. amiket irnak rola szeretet flash meg ilyenek baratkozas semmi.. inkabb csondes leszek tole elvagyok magamnak.. kis euforiat erzek es ennyi..nincs sok kedvem beszelni.. sot , inkabb almos faradt leszek tole egy ido utan.. ezt hallottam mas ismerostol is... Multkor bevettem 250 et egy nappali biliban de fokozatosan es utana asszony kitalalra h menjunk haza, majd siman lefekudtem es aludtam mint a bunda..


Ezekbol is van tobb fele? neten is sokszor latni ilyen barnas .. ugy emlekszem mikor barnat kaptam egyszer 2 szer , akkor tenyleg ilyen bulizhatnek volt jo kedv..


Ennel feheresnel siman leulok es igy elvagyok.. nem az igazi..


Most pl 4 honapig nem ettem, azhittem h jobb lesz ennyi ido utan, de igazabol semmi..


2 helyrol is ilyen feherest kaptam, meg egyszer szigeten voltak hollandok, es azok is feherest adtak..


Lehetseges h mar jol toleralha a szervezet es nem dob ezert semmit?Pedig sose vittem tulazsba..


Akitol pl veszem mondja nek is kell senkinek mdma (molly) kinek mi inkabb veszik bogyot.. sott meg aki arulja az is inkabb a bogyot eszi.. ezt sem ertem h inkabb eszi a bogyot szemetet mint az Mdmat..mikor az alapanyaga..


visszaemlekezvd a bogyos idoszak mas volt, mas flast adott, ezert fura nekem ez..


Vagy szar ez Mdma amiket kapok, mert tobb ismerosom is ugyan ezt panaszooja kint en.. gyenge vagy nem tudom mint mondjak ra..


az a durva nem is hianyzik de meg ritkan sem, mert esku nem erzem magam jol tolr a buliban csak elvagyok.. eljutottem arra pontra h nem kell ritkan sem..


Valaki hasonlo tapsztalat ?Vagy mitol van ez?


2020. febr. 9. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Na most te azt akartad leírni ide, hogy kristály fórmában veszed mostanában az "mdma" t és nem tabletta formában? mdma kristályt nem könnyű szerezni. És igen az barnás színű inkább, a fehér az tutti nem az. De akkor is annak is pőrgetnie kéne. Ha nem is adna szeretett flasht! Valószínüleg te valami hexedron szerű cuccot szoktál venni. Viszont attól még, hogy a kristály barnás színű sem biztos, hogy mdma, sőt! mdpv szerű cucc lehet attól viszont 3 napig nem alszol. Mert metamfetaminhoz hasonló hatásuk van csak gyengébb. Én is az elején úgy kezdtem, hogy egy 149 mg-s lasztinak a fele elég volt. Aztán jött a 230 mg-sből egy egész. És attól már halucináltam is. De nekem tolerancia nélkűl akár már olyan 70 mg beadja az empátia érzetett. Utána volt részem egy nagyon erős lasztiba is ami 460+ mg volt ha nem tévedek. 400+ mg tutti meg volt, azt hiszem valamilyen tesla volt. Na azt negyedeltem, annyira ki tett a világból, hogy az csak na! Meg volt amikor 130 mg-s lasztiból 6-ot ettem egy buliban az még jobban kirakott. És a 200+ mg már olyan nekem mintha sergőznék kb..

Ne kristály formában vedd mert az nem mdma. Tabletta formában mostanában az mdma/mda fut általában és jók. Én még most is beérek azzal tolerancia nélkűl ha ehetek egy 220-230 mg-ből legalább egy negyedet. De 170+ mg már teljesen kielégít, persze van erősebb laszti annál jobb! Na én viszont a fűvel vagyok ugyanígy!

2020. febr. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

100% h mdma.. keress ra a krisalyra.. rosszul irtam, nem feher ha nem ilyen pezsgo szinu inkabb..


De regebben volt teljesen sotet barnas szinu.. egybe fel dio magysagu rog volt, es megismerem mar szag alapjan, meg ize ilyen kesernyes so izu..

Nem eszek ekit mar 2 eve..


Mdmabol is nyaron csinaltam 120-130 mg s kapszulat , az jo kis eufirat adott, lehet mar tolerans vagyok ra.. hiaba ha havi vagy 2 havonta egyszer nyomod akkoe is tolerans leszel mar..


Tenyleg mdma, mert tobb helyrol volt mar az evek alatt, nyarom szigetrol is, es van a vilagosabb nem feher ha nem pezsgo szinu, meg van a teljesen barna..

2020. febr. 17. 20:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Amugy tudom nagyon nehez, volt egy ismerosom akinek a haverja a dark webrol rendelte, az a szall megszunt, van meg 1 szall, de ott minimum 5 ot kellett venni.. De mar tenyleg 5-6 ev bulizas utan, mar nem hatnak meg ezek, probaltam egy par dolgot, valahogy kinottem az egeszbol.. Nem ad semmi ujat, az mdma kris eloszor 2015- ben vagy 2016 bam olyan erzes volt h uristen.. most meg mar nem tudok hanydik hasznalat utan 4-5 ev eltelt... toredeke az erzes... Van egy ilyen kellemes euforias erzes de ennyi...
2020. febr. 17. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy az mdma kristaly az nem porget fel, van egy ilyen kellemes euforias erzes hogy mindent jo csinalni, de utana tol jol lehet aludni..
2020. febr. 17. 21:03
 5/8 A kérdező kommentje:

amugy kb 250 mg mdma utan mar kb kar beled a cucc, csak nagyobb lesz a depi


200 max 300mg mdma volt a legtobb amit toltam egy fel nap alatt,nem vot rossz lejovo, persze regen az ekiktol..:Tavaly szigeten megettem fel g mdmat de szepen lassan.., nem tudom mert.. na azt megereztem utana jo kis depi volt napokig..


Szoval mar ilyen 200 mg nal nem eszek tobbet mikor nagyritkan 2-3 havonta megyek bulizni

2020. febr. 17. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
mdma kristályból nincs pezsgős színű. Az amit te az interneten látsz, ilyen mdma kristálynak az. N-Ethylpentylone kristály. Ami hasonló mint az mdma. Csak rövidebb ideig hat meg stb.. Vagy esetleg a 3-cmc,mdpv,hexedron kristályból van olyan ami ilyen pezsgős színű! Az mdma kristály az sárgás-barnás vagy barna színű. Esetleg fekete de az mdma-mbdb-mda-mdea-metilon együtt. Csináld azt most egy pár alkalommal, hogy megeszel pár lasztit. Hidd el jobb lesz az életed. Ha meg unod az ekit és újj dolgot keresel! Akkor ott a speed vagy a 4-cmc!
2020. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utóbbi olyan, hogy bead egy kábult kólás flasht olyan mint az eki. Csak más lesz a boldogság és jobb viszont szeretett flasht nagyon minimálisat ad de jobb! Mondjuk a 3-cmc is ilyesmi. De szerintem tecazt nem nagyon vettél!
2020. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig 100% hogy az izbol, szagbol is megallapitom 100-bol..


Speed, utalom nagy szar, porget viszi pulzust fel a faszba, aludni nem lehet, olcso koldus.. szanalmasnak tartom.. ritkan colazom de azt sem szeretem mar..

Igazabol nem kellenek ilyen szarok mar nekem

2020. febr. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!