Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen borzasztó...

Miért van ilyen borzasztó erős petefészek fájdalmam mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A legutolsó mensim teljesen rendellenes volt és büdös szaga volt, (mint a lochia) tartott 10 napig és rá pár napra olyan brutál kétoldali petefészek görcseim voltak hogy ügyeletre kellet mennem mert olyan volt mint a vajúdás(tudom milyen a vajúdás), az ügyeletet kismedencei gyulladásra tippelek, ezért felkerestem másnap az orvosom és így a vizsgálat alatt nőgyógyászati vizsgálat közben nyúlkapiszka alatt ismét "megjött(az előzőre rá 10 napra) "de nem vagyok biztos benne normális mensi vér lett volna ugyanis se nem görcsöltem se nem volt darabos, a doki mentegetőzött hogy ez csak a vizsgálat miatt van majd elmúlik, mégis véreztem vagy 5 napig. És sima élénk piros vért meg feketés vért nem mensi na ez a lényeg.

Most azóta volt egy hormonlaborom minden a legnagyobb rendben a hormonokkal.

Viszont az elmúlt két hétben is ugyanúgy végeztem súlyzós edzést és ha megemeltem a 15 kgis súlyt lábaemelés alatt a méhem az mindig benyilalt, nem tudom ennek van e közé hozzá de ma megint a jobb petefészkem elkezdett brutálisan fájni, görcsölni, mondom, nemtudom van e közé az edzéshez mert először azt hittem izomláz, de ez megint erős görcs..

Mi az isten van velem?

Tényleg nagyon brutálisan görcsöl a jobb petefészkem, és egyébként olyan nyúlós erós nyákom is van hogy az már brutál.


2020. febr. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha gyulladást állapítottak meg, akkor nem kaptál gyógyszert? Vissza kellett menni utána az orvoshoz?

Amíg nem jössz rendbe, addig ne végezz edzést, mert az is árthat, vagy hátráltathatja a gyógyulást.

2020. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem állapított ez még semmit. Csak elkudlott laborba oszt cső kb.

Még nézett uhn de nem mondta hogy gyulladás és nem is írt fel semmit.

Még másnap én hívtam fel hogy még mindig verzek erre még kb lebas zott hogy jovan ez van..

2020. febr. 10. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
"Kedves" orvos! :S
2020. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyuri bácsi így vélekedik róla:

https://www.youtube.com/watch?v=clG9cuK07yQ

2020. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy "orvosom", tehát maszek. Keress jó gyorsan másikat. Ki ez az orvos? Mi az, hogy gyulladás, de nem ír fel semmit? Mi az, hogy görcseid vannak, de nem foglalkozik semmivel? 5 napig vérzel vizsgálat után, még te hívogatod, és azzal sem foglalkozik?

Hát ne ragaszkodj ilyen orvoshoz, sürgősen menj másikhoz. Egyébként amíg fennáll ez a gyulladásos folyamat, laikusként azt mondom, addig ne emelgess, ne menj súlyzós edzésekre. Inkább most ezzel foglalkozz, hogy mielőbb meggyógyulj. Az edzést majd bepótolod.

2020. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!