Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segíség, rettegek a kórházaktó...

Segíség, rettegek a kórházaktól, orvosoktól, pedig most szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban voltam utoljára kórházban egy vírus miatt, de semmi rossz sem történt ott velem. Azóta csak házidokinál voltam igazlás miatt meg vérvételen, de már a váróban sokszor elájultam, pánikrohamot kaptam és sose engedtem az orvosnak, hogy hozzámérjen, mert féltem.

Most lázas vagyok, szédülök egy kicsit, hányok és nagyon fáj a hasam. Anyukám este is ügyeletre akart vinni, de nem engedtem, bőgtem és remegtem a gondolattól is. Segítség mit csináljak? Nem akarok se orvoshoz, se kórházba menni.

18/lány


2020. febr. 13. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ismer a saját háziorvos, hogy pánikrohamot kapsz a rendelőben, nem lehetne vele megbeszélni, hogy jöjjön ki? Otthoni körülmények közt talán kevésbé borulsz ki.
2020. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Es ha arra gondolsz ha nem vizsgalhat meg orvos, akkor meghalsz? Ez se segit a rettegeseden? Tudod ket rossz kozul a kevesbw rosszat valaszd.
2020. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!