Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, járt már valaki így...

Segítség, járt már valaki így a Strepsils tablettával?

Figyelt kérdés
Párom arca bedagadt tőle,eddig nem volt rá allergiás,valaki tudna segíteni,hogyan tudnánk minél hamarabb elmulasztani az allergiát?

2020. febr. 14. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont múlt héten lettem tiszta csalánkiütés tőle, igaz, pont az arcom nem, de a kezem, lábam, mellkasom tele volt tenyérnyi hólyagokkal.


Allergiás reakciókor hisztamin túltengés van a szervezetben, antihisztamin kell rá. Nekem volt itthon gyógyszer rá.


Érdemes elmenni gyógyszertárba, recept nélkül is adnak. Vagy ügyeletre esetleg, ha az arca van bedagadva, akkor az is lehet, hogy a nyelőcső is megduzzad, így nem fog levegőt kapni. Ha nekem a fejem is érintett lett volna mindenképpen orvoshoz mentem volna.

2020. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes ezzel elmenni ügyeletre, mert ez egy alergiás reakció. Akár rosszabbodhat is az állapota. Nem érdemes vele várni.
2020. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!