Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kilyukadt belem?

Szerintetek kilyukadt belem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon hülyén hangzik kérdés de ma sokszor megyek egyrészt wcre már 5x voltam....és gyomrom is így morog...illetve oldalt olyan pukizós hang jön gyomromból...nem.fáj de félek,hogy mi ez a hang meg ez a morgás és a sok wczés...meg ez hogy pukizós hangjön oldalamból és ez nagyon zavar aggódok :/ mi ez?


2020. febr. 15. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz rendesen fogalmazni és tagolni a szöveget?
2020. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami miatt (fertőzés ?) gáztermelő baktériumtörzs árasztotta el a béltartalmat.
2020. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat igazad van
2020. febr. 15. 12:57
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem lyukadt ki belem ? :/
2020. febr. 15. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért egy hatalmas fájdalmakkal és az egész emésztő rendszer gyulladásával járó állapotot ne keverjünk össze egy puffadással/gyomorrontással. Ha ezek a tünetek nem járnak fájdalommal, és ezeken kívül nem volt más komolyabb tüneted, semmit se kell tenned. Ha viszont ezek visszatérő tünetek, érdemes felkeresni egy gasztroenterológiai szakrendelést.
2020. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak most de fájni nem fáj csak sokat érzem,hogy menni kell nagydologra ...tegnap este ittam.hazaértem.éjjel és még ettem hagymát zsemlét szalonnát ...1 óra fele lehet az okozza
2020. febr. 15. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj el a patikába, mond meg, hogy erős hasmenésed van. Régen széntablettát és enteroszeptolt szedtem ilyen esetekben. Ma már vannak hatékonyabb vény nélküli gyógyszerek.

Nekem utóljára bolus adstrigens tabletta használt.

2020. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Értem.

2020. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!