Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mehetek így plazmaadásra?

Mehetek így plazmaadásra?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozzák,hogy nem szabad előtte lévő nap zsírosat enni,sem felvágottakat stb. Mentem már úgy,hogy előtte lévő nap ettem bacont,virslit és semmi gond nem volt,szép volt a plazmám.Viszont elfelejtettem, hogy ma mennék és tegnap ettem egy zsíros kenyeret.Vajon meg fog látszani,mehetek így? Van valakinek hasonló tapasztalata?

2020. febr. 20. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
AMíg nem érsz oda igyál iszonyat sok vizet. A véradásnál amúgy is kell, hogy sok vizet igyál elötte. Ez segít átmosni és felgyorsítja a lebontást is.
2020. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Multkor a szalonna es a virsli nem latszott meg. Tehetsz egy probat, hogy ez se og. Csak gondolj arra a plazmadat mas beteg emberek kapjak, akiknek meg fontos lenne, hogy ha lehet ne sz.ral tomd magad elotte. Ezert vannak ezek a kitetelek is, hohy mit ne egyel elotte. Viszont tudom a penz fontos, jol fizetnek erte. Kompromisszumkent esetleg egy nappal nem halaszthato el vagy ha holnap nem tudsz plazmat adni, akkor mi a kovezkezo idopontjuk. Ugyis szukseg van ra nem hszem hogy elkuldenenek nyaralni.

Szoval ket lehetoseg adsz es imadkozol jo legyen (azaz sunnyogsz es remeled a tested ugyes) vagy bevallod vallalva maskor kell ujra menni es kesobb jutsz igy pnzhez is.

Legkozelebb figyelj jobban oda.

(Egy anyuka akinek a kicsi babaja sok plazmat kapott...bruhuhu. amugy koszi, hogy adsz!!!)

2020. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Éppen 72-szeres plazmaadó vagyok, így azt tanácsolom, előtte való nap semmi olyan dolgot ne egyél, ami túl "színes", pl paradicsomos kaják, epres,málnás dolgok, zsír és szalonna egyébként sem ajánlott.

Felvágottat, virslit ehetsz, húsvétkor én főtt sonkát,tojást is eszem, legkésőbb azonban előtte nap reggel.

Zöld teát igyál és vizet sokat, ezek harmonizálnak. Amúgy mindent eszem, de módjával,de közvetlen zsírt, szalonnát stb nem. Mindig szép aranysárga a plazmám !

Sok sikert hozzá Neked is !

2020. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!