Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem múló csalánkiütéssel mit...

Nem múló csalánkiütéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Akinek volt már vagy ilyen helyzetben van esetleg ért hozzá szivesen várom a tanácsaikat. Nagyon el vagyok keseredve. December óta nem múlik el. Rengeteg vizsgálaton voltam. Ige-ből semmi gond, voltam parazita teszten ott sincs semmi, Helicoból néztek vért az is jó, viszont savam van arra szedek gyógyszert, pajzsmirigynél csak a prolaktin volt egy kicsivel magasabb meg a tiroid peroxidáz és az is csak 27.11, azt mondták ezek stressz alapon is megemelkedhetnek, a hormonok is rendben voltak, amit találtak eddig az gyomorhomba arra 3x 150 mg fluconazolt kaptam, már a kezelést bevettem 2 hete, lent is kaptam kúpot rá, jelenleg Nolicint szedek a vizelet fertőzésre mert az valóban már December óta kinoz és senki sem adott kezelést rá. A börgyógyász tovább küldött góckutatásra. Már nem tudom mit kezdjek magammal. Vérnyomásra kaptam béta blokkolót amiben van laktóz de eddig nem tudtam volna arról, hogy van allergiám tejre mindig fogyasztottam tejtermékeket de már ezen is agyalok és idegesitem magam. Azok a kik hasonló helyzetben vannak mit csináltak vagy hogyan múlt el? Mi köthető ezekhez a kiütésekhez?
2020. febr. 23. 08:46
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Keress más orvost is meg a problémával. Van akiknél ez beválik.
2020. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Ez ugye orvosi kérdés.

2: Allergiateszt. Attól még, hogy idáig nem volt, most már lehet.

2020. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De milyen tesztre menjek? Mit kérjek ki belőle?
2020. febr. 23. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne te döntsd el, bízd az orvosra.
2020. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a börgyógyász fel se hozta a gyanút az allergiára.
2020. febr. 23. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg te.
2020. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!