Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalánkiütéssel találkozotatok...

Csalánkiütéssel találkozotatok már a terhesség alatt? Mit lehetne vele kezdeni?

Figyelt kérdés

A bőrgyógyász szerint meg fog szünni, ha megszülök, de az még 6 hét, én pedig levakarom a bőrömet a helyéről. Borzalmas... Persze csak kérmet szabad kenni ami csak hűsít, gyógyszert nem szabad, ez meg annyi mint halottnak a csók.

Lassan néha sírógörcsöm van annyira viszketek, és terjed el az egész testemen....

Ötlent?


2010. márc. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a hintőport,nekem bevált,sőt le is száritotta a ki pöttyöket.
2010. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szenvedtem tőle a 12-14 héten. Én körömvirág és kamilla alapanyagú krémmel kentem, és nagyon, de nagyon odafigyeltem arra, hogy ne vakarjam!! Nekem csak így múlt el! Nagyon nehéz volt megállni, mert iszonyúan viszketett, de most már túl vagyunk rajta. :-) Remélem te is mihamarabb tünetmentes leszel!!! Jobbulást!

20 heteske

2010. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint ez tényleg létezik....:))


Melyik hintőport használtad?

2010. márc. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!