Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam 16/f?

Mikimausz000 kérdése:

Nagyon hullik a hajam 16/f?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben észrevettem ,hogy igen erősen hullik a hajam!

A hajam az egyaltalan nem száraz a baj vele az ,hogy második nap hajmosás után már egyből bezsírosodik és viszket és még egy kicsit korpás is.

Nem tudom ,hogy bőr gyógyászhoz forduljak e? Folyamatosan váltogattam a samponokat(2 hetig) és egyikse remekelt most a wu 2 akarom megpróbálni ,hogy hatásosabb lesz e vagy sem..

Ti mit ajánlanátok?



2020. febr. 25. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Vichy dercos sampon zsíros korpára.
2020. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!



Amiket itt leírtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Első körben: vérkép, és góc kutatás.


Ha nem örökletes/genetikai, akkor jöhetnek az egyéb módszerek.


Ezen kívül, még hallottam a Panthenol égés elleni spray (hab) hajra kenéséről (annyira nem lehet hülyeség, mert tartalmaz vitaminokat, plusz gyulladás csökkentőt), ami használhat a haj növekedésére. Ezt nem próbáltam még, szóval nem tudom, hogy használna-e, de a koffeines hajszesz/sampon kombó az jó.


Korpás, zsíros hajra vannak kifejezetten hajszeszek (pl. a csalános hajszesz az nagyon jó), de a gyógynövényes módszerek sem megvetendők.

Pl.:


"Hajmaszk korpásodás ellen

Két rész frissen reszelt gyömbért keverjünk össze három rész olívaolajjal, és alaposan masszírozzuk a fejbőrünkbe. Hagyjuk fent húsz percig, majd mossunk meg a hajunkat a szokásos módon. A gyömbér fertőtlenítő, antibakteriális és gyulladásgátló hatású, így gyors és hatékony megoldást nyújt a korpa ellen."


Teljes cikk itt: [link]

2020. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!