Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neked is hullik a hajad? Vagy...

Skull12 kérdése:

Neked is hullik a hajad? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Szia! Hullik a hajam és el is mentem vérvételre háziorvosom által, de a vérem és benne lévő vitamin mennyiség rendben van...minden normal...És nem is lenne azzal baj, ha hullana, de idén töltöm a 18-at....

Egy hónapja szedem a Scitech Multi pro vitamin csomagját (Millió vitamin van benne) ,Lassan egy hónapja szedem a HairBunny haj vitamint és kb 3 napja kezdtem bele a Scitech Collagen Liquid -be is... Eddig összegezve semmit nem érzek, a hajam viszont lassan 4 hónapja hullik...És tudom csodát ne várjak...főleg 1 hónap alatt, de ki idegel, hogy minden fürdésnél 30-60 hajszálam kihullik....Valakinek tetszik a kopaszság és jól is áll, de ez nem én vagyok...

Hova menjek tovább?

Valaki akinek hasonló a helyzete, de sikerűlt meg oldania? Meg mondom őszintén, hogy egy korrekt haj beültetés kb 400-600 ezer ... na most ennyi pénzem nincs... a másik, hogy nem is gondolom, hogy 18 évesen ilyen kellene nekem!

Szval ha valakinek valami meg oldotta ,akkor kérem tegye közzé...illetve azt is hogy ennél tovább hova forduljak...

Előre is köszönöm.



#hajhullás #hajvitamin #kopaszodás #hajbeültetés #hajritkulás #hajkiültetés #hajhullás megelőzés
2019. máj. 29. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen problémám 2x is. Egyszer, pár éve vasat szedtem, az javított rajta, tavaly viszont Revalid kapszulát szedtem és attól rendbe jött, persze nem olyan, mint régen volt, de már nem hull és nem annyira ritka.
2019. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztoszteron termelésed lehet alacsony az idöjáras stresz barmi mistt van a scitecnak egy termeke a TGH egyet vegyél az segitteni fog a hajad is visszaerősödik. Lehet mondják h ez nem igsz dd igy van. Viz rost beviteledre is figyelj h jobban felvevődjenek a dolgok.
2019. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos vitaminok túladagolása is okozhat hajhullást, persze gyulladás a szervezetben, pajzsmirigy betegség is, stb.
2019. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A faterral hogyan volt anno?
2019. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30-60 szàl? Nekem 2 naponta hajmosásnál 170 szàl kihullik és még az is normis a bőrgyogyasz szerint
2019. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!