Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajakszárazság? Mi okozhatja?...

Ajakszárazság? Mi okozhatja? Komolyabb betegséget jelezhet?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon bagatell a kérdésem, de lassan két hete fennáll ez a probléma. A szám sarka teljesen szét van repedezve, száraz, piros. Nem herpesz! Kenem ajakápolóval rendszeresen, még mielőtt kialakult volna is mindig ápoltam. A napi folyadékbevitelem is rendben van, nagyon sokat kint sem tartózkodom, hogy a szeles idő okozta volna, szóval tényleg nem értem az okát. Okozhatja bármilyen komolyabb betegség? Ennyivel nem igazán mennék orvoshoz,mert más tünetem nincs.
2020. febr. 26. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered.
2020. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor vitaminpótlás segítene? Most hogy írod eszembe jutott, hogy lassan 1 hónapja nem szedek semmilyen vitamint, lehet valóban ez áll a háttérben. Köszönöm a válaszod!
2020. febr. 26. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen vitaminhiány. Írd be a keresőbe, ott megírják milyen vitamint szedj!
2020. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általános virális fertőzések okoznak nyálkahártya-szárazságot; helyi fertőzés is lehet; ill. vitaminhiány vagy túlzásba vitt ajakápolózás.
2020. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!