Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét után úgy fáj...

Mandulaműtét után úgy fáj mint ha lenne egy mandullagyulladásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki kell venni a torokmanduláimat,és tapasztalatokra lennék kiváncsi hogy mennyire fáj utánna.

Hasonlítsuk mondjuk egy mandulagyulladáshoz,annál mennyivel rosszabb? Milyen érzés?

Köszönöm szépen előre is!

19/L



2020. febr. 26. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én utána nyelni is alig tudtam 1-2 napig. Be is lázasodtam. Nyomtattam magamba a fájdalomcsillapítót rendesen. Aztán a 4-5 napon nagyon sokat javult. Kicsit utána még evésnél enyhén fájdogált, de az már inkább csak kellemetlen volt.
2020. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleinte kegyetlen lesz, lehet hogy azt fogod érezni, hogy a szervezeted minden egyes sejtjével tiltakozik az ellen, hogy nyelni próbálj. De ez úgy 48 óra után elkezd enyhülni, és kb. 5 nap múlva már egész jól leszel. Utána még fogod érezni, de nem lesz vészes.


Amit tudsz tenni, az az, hogy minél többet pihensz, és nem erőlteted meg magad semmilyen téren.

2020. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát a mandulagyuszinál 100×-rosszabb kb? :D
2020. febr. 27. 09:30
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, sokkal rosszabb egy mandulagyulladásnál, nem is igazán összehasonlítható, egészen más fájdalom ez. De kibírod, nekem 20 évesen vették ki, az egyik legjobb döntésem volt, nagyon örülök, hogy megtettem. Kitartást, nehéz napok jönnek utána, de flectorral túlélhető :D
2020. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy teljes hónapig olyan fájdalommal voltam, hogy azt kívántam, bár bele se vágtam volna.

5 kilót fogytam, mert nem bírtam nyelni, nem bírtam inni. Az antibiotikumot se tudtam le nyelni... A lázam egy hétig 38 fölött volt.... Rázott a hideg egy 1,5 héten át. Nekem borzalmas fájdalmaim voltak, és az kamu, hogy 1 hét alatt rendbe jössz. Egy sz@rt!

30L

2020. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!