Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tippek mandulaműtét utánra?

Tippek mandulaműtét utánra?

Figyelt kérdés
Ma három napja, hogy kivették a mandulám, és valami elképesztő ez a fájdalom, pedig nekem szerintem viszonylag magas a fájdalomküszöböm. Napi kb 3 fájdalomcsillapítót veszek be de lehet hogy emelnem kéne az adagot. Tegnap még tök jól tudtam enni,4 liter folyadék is lemenet, ma már semmi sem megy le a torkomon. Igyekszem visszafojtani a köhögést és tüsszentést. Bármilyen tippnek nagyon örülnék és annak , ha valaki megmondaná hányadik naptól fáj kevésbé. 20/L

2020. jan. 11. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Sztem menj vissza dokidhoz. Ne aggódj, nem fog hülyének nézni. Neki a beteg kell legyen az első. Addig is jobbulást! :)
2020. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HappyHug ***** válasza:
Én 20 napja vagyok túl rajta, már semmi bajom. Sokat igyál és próbálj keményebb dolgokat enni pl kenyér belső, sajttal. Nekem a 3. Nap volt a pokol onnantól kezdett jobb lenni.
2020. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!