Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Mandulaműtét)

Miért van ez? (Mandulaműtét)

Figyelt kérdés
9 napja volt a mandulaműtétem és azt mondták nekem hogy egyek keményebb nem pépes ételeket hogy gyorsabban lejöjjön a seb és én ennek eleget is tettem (piritus,rántotthús,sültkrumli stb) Namármost a 6. vagy 7. napon le kellett volna válnia de mégsem vált le. A fájdalom egy kicsit enyhült de még mindig nagyon fáj foltokban mintha ott lenne valami. A tükörben próbáltam magamnak megnézni de csak fehér cuccokat láttam és szerintem nem olyan vészes. A jobb oldali sokkal jobban fáj mint a bal oldali. Viszont kontrollra csak 5 nap múlva kell menni. Kinek mi a tapasztalata? Nem kellett volna már leesnie a sebnek? Bocsánat ha hülye a kérdés de nem igazán mondták el hogy mire kell számítani és hiába olvastam utána.. Köszönöm előre is a segítséget.

2019. aug. 17. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a zsömlét kenyérhéjat. Ezt a kettőt ajánlották nekem annó pl a krumplinak nincs olyan felülete hiába van egy kicsit megsütve. A rántott hús jó opció csak ezek legtöbbje zsíros. Ergo jobban csúsznak kevesbe viszik le a felületet. Friss kenyeret vagy zsömlét vegyél az nem olyan kemény, de nem is olyan puha szárazabb, mint a sült dolgok.
2019. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben akkor abból próbálok többet enni. Köszönöm
2019. aug. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!