Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a lapos hát...

Mit lehet kezdeni a lapos hát deformitással?

Figyelt kérdés

Múlt évben megjártam a reumatológiát, ahonnan elküldtek gyógytornára, de teljesen általános, nem személyre szabott gyakorlatokat végeztettek (csoportban volt a torna)


A gyógytornásznál rá is kérdeztem, hogy esetleg külön az én poroblémámra tudna-e ajánlani valamilyen gyakorlatokat, ő azt mondta, ez egy javíthatatlan dolog. Nem veszélyes, legfeljebb hamarabb kezdenek a csigolyáim kopni :D Köszöntem a kedves hozzáállást.


A neten olvasgatás közben viszont arra a következtetésre jutottam, hogy ez valószínűleg nem igaz. Azonban konkrét gyakorlatokat nem találtam sehol, ami alapján esetleg otthon tornázgatva javíthatnék a helyzeten. Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy magánba menjek, ide visszamenni pedig nem érdemes szerintem.


Mégis mi tévő legyek? Egyre sűrűbben fáj a hátam, szerintetek elég lehet, hogyha az alapvető hátizomerősítő gyakorlatokat csinálom, hogy legalább legyen egy kis izomfűzőm ami tartja a gerincet? Gerincjóga esetleg?


Nagyon aggaszt a dolog, nem akarom, hogy komolyabb problémák adódjanak abból, hogy nem foglalkozok vele


2020. márc. 2. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!