Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni vele?

Mit tudnék kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Az van,hogy rágom a körmöm meg a bőrt is. Tudom,tudom rossz szokás meg igénytelenség de most nem azért írtam ki,hogy leb*sszatok,mert tisztába vagyok vele. Naszóval minap a hüvelykujjamon rágtam a bőrt a bogocskán(?) nemtudom hogy hívják. És elkezdett vérezni de suliban voltam (általában csak ott szoktam ezeket csinálni) és nemtudtam fertőtleníteni kellőképpen. Az van,hogy azóta alig tudom behajlítani mert feszül a seb, felvan duzzadva és mintha begennyesedett volna.. látok a pirosság alatt fehér cuccot is. Nem fakadt még ki. Magától elfog múlni vagy akár komolyabb baj is lehet belőle. Kiskoromban ijesztgettek ilyenekkel,hogy ha elfertőződik valamim akkor onnan egy piros csík elindul és ha a szivedig ér meghalsz.. vagy félek attól is,hogy lekell vágni ha valami úgy sül el. Tudom más le se szarná,nemhogy ide kiírja de félek nehogy valami komolyabb baj történjen. Menjek vele dokihoz vagy elmúlik magától is?

2020. márc. 3. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítsd le most, főleg, miután kifakad.

Ha nem javul, akkor viszont orvos.

De nem lesz baj.

2020. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!