Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Direkt vertek át a kórházban?

Direkt vertek át a kórházban?

Figyelt kérdés

A minap be kellett feküdnöm vércukor vizsgálat miatt. Egész nap jó értékeket mértek, kivéve ebéd után,akkor 8,3 lett. Jött is este a dokim megvizsgálni,majd kérdőre vont ,hogy miért ettem meg az ebédet hiszen az nem diétás volt és ezt fel kellett volna ismernem. Hozzáteszem már nagyon éhes voltam mert tízóráit( ami alap lenne egy cukrosnak) se kaptam, a reggeli meg egy üres zsemle volt.Persze mindezt úgy, hogy még csak most állapították meg hogy dietetikushoz kell járjak, aki ezek után fogja elmondani és leoktatni hogy mit és hogyan egyek vagy mit miről ismerjek fel.Mielőtt befeküdtem volna, az azt megelőző 4 napra az utasítás annyi volt,hogy nézzek a neten 160 grammos ch mintaètrendet.Hát köszi... Megtehettèk jogosan ezt így akkor??

Nem beszélve arról,hogy elb***tam egy egész napot ez miatt, cserébe lett egy szar eredményem, amit talán a dietetikus majd el se hisz, hogy direkt csinálták és nem én csaltam.

Járt már így valaki,vagy ez mennyire gyakori?


2020. márc. 4. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudnia kellett volna a nővérnek, aki vitte neked az ennivalót, hogy miért vagy ott, és hogy ezért nem kaphatsz belőle. Sajnos nagyon rossz az információáramlás a kórházakban, nincs egy recepciós állami helyen, aki időpontokat osztogatna, az erre szolgáló mobilt egymás között passzolgatják a nővérek meg az orvosok rendelés közben (!), a portás meg azt se tudja, melyik osztályon épp milyen vizsgálatokat csinálnak.


Hát, kellemetlen, de ez van. A dietetikussal remélhetőleg majd meg tudod beszélni az esetet, és majd ő jobban odafigyel rád.

2020. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Direkt csinálták, mondta is a doki, hogy ez volt a beugratás szóval nem véletlen. Még egy másik lány kapta ugyanazt az ebédet. Meg is volt jelölve, hogy "diabetikus". A többiek akik nem cukor miatt voltak bent ők mást kaptak. Jó lett volna, ha nem várandósan szórakoznak az emberrel.. :/
2020. márc. 4. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez iszonyú dühítő, és szerintem egyáltalán nem normális.

Adva van egy beteg, aki kis túlzással tegnap tudta meg a problémát, elé tesznek egy tálcát, amin ott a felirat, hogy diabetikus, de ne egye meg, mert ránézésre tudnia kell, hogy neki azt nem szabad.

A dietetikusnak igenis mondd el, hogy ezt csinálták.

Cöh!

2020. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"ebéd után,akkor 8,3 lett"


Bocs, de ez egyáltalán nem egy kiugróan magas érték!

Étkezés után kb. 7,5 alatti a jó elvileg.

(éhgyomorra, meg az 5,6 alatti)


Amikor legutóbb voltam, volt egy nő akinek 18(!) volt és csak vállat vont rá.

2020. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez egyáltalán nem lehetséges és ilyen direkt szivatás nincs a kórházban. Ezt nekik kell tudni és erre nekik kell odafigyelni, az ebédet nekik kell megrendelni.
2020. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* a doktornő
2020. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5/6 pedig így történt!

Arra lennék még kíváncsi,hogy a kezelő orvosom rendelhette így el? 🤔

2020. márc. 4. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez bizony nem egyedi eset.A feleségem is így járt.

A doki is csak viccesen menteni akarta magát nálad .

A feleségem is szól a dokinak,hasnyálmirigy gyulladással volt bent,rosszabbul van,mint amikor bejött.Ekkor jöttek rá,csere berék vannak az étkeztetésnél.

2020. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mit?

Képzeld, ha valakinek felmegy a cukra emiatt 25-re,akkor a beteg a felelős vagy mi? Vagy bekómál és azt mondják, hogy jaj de hülye volt a beteg, emiatt nem kell kórházba menni.

2020. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na igen, ezt nem akartam írni, hogy a nővérek rossz ebédet rendeltek neked vagy a konyháról rosszat küldtek és ezt a szöveget beadták.
2020. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!