Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetnek lelki okai a vashiány...

Lehetnek lelki okai a vashiánynak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=698Cdnho2C4


Ezt a videót is megnéztem a neten.

Sajnos vashiányos vagyok és nem tudom mi lehet az oka, mert hát 27 éves férfi vagyok sportolok, átlagos testsúly. Fogalmam sincs már mi lehet a baja. Tavaly volt ilyen széklet vérzés vizsgálat is, 3 éve voltam vastagbél tükrözésen, aranyeremet is megnézték.


És mond a videóban valami önértékelési problémát, hát nekem az sajnos nagyon erősen megvan. Depressziós vagyok évek óta, 8 hónapja nincs munkám és nem találok. Most amúgy is teljesen kilátástalan az életem és pont ilyenkor jön ez a vashiány is. Tavaly 13 volt az értékem, tudom az is kevés, idén meg 7...


27 F



#vashiány #lelkiok
2020. márc. 4. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked kíváncsiságból és ezt találtam mint a betegségek lelki okai és szimbolikája:


"A vérszegénység (vashiány) az

állóképesség hiányát vagy csekély voltát jelképezi – az illető nem tudja

átalakítani a kozmikus energiát fizikális szintre. Ez az „igen, de” attitűd:

megvannak a feltételek, de – ismételten – nem tud bízni abban, hogy képes

megoldani a dolgokat. Röviden: az önbizalom problémája...

Passzivitás, bizonyos életenergiát nem vagy hajlandó felvenni, beépíteni a mindennapjaidba..."


A lényeg,hogy tudatosítsd és próbáld elismerni az eddig elért eredményeidet de az azokért tett erőfeszítéseidet is.Húzd meg a határokat ne a külvilág elvárásainak akarj megfelelni,hanem önmagadnak...csak azt lehet elfogadni és szeretni aki önmagát elfogadta a többi csak maszlag..Sorry de nem tudom és nem is akarom máshogyan megfogalmazni,mint ezoterikus szemmel...A vas a Mars bolygóhoz társított férfias erőt és harciasságot jelképezi,egy maszkulin energia,határozott energikus,szembenéző,bátor elszánt vasakarat...a vörös és fekete színeket használd magad körül és próbáld átalakítani....engem meg komolyan venni...ne a k@rva értékeket nézegesd,mert az nem visz előre...


"széklet vérzés vizsgálat is, 3 éve voltam vastagbél tükrözésen, aranyeremet is megnézték."

Egészséges életenergia áramlásról,életörömről akkor beszélhetünk,ha előtte hozzákötötted magad a földi és anyagi léthez a gyökércsakrán keresztül,mert csak ott tudod felvenni,ennek helye pont az érintett problémás nyílásod..a színe pedig a VÖRÖS....helyezd oda a gondolataidat,hogy magabiztosabban állj a földön ne tépelődj annyit..

...erre jártam...

2020. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!