Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EasyTouch GCU vércukor-...

EasyTouch GCU vércukor- koleszterin- és húgysavmérőről vélemények? Mennyire megbízható, mennyire pontos?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy érdemesebb egy drágább, de megbízható, pontos készüléket venni. Ugyanakkor azt is érdemes figyelembe venni, hogy a fenntartása mennyibe kerül. Én "csak" cukorbeteg vagyok, így csak vércukormérő készüléket használok. Nekem drágább típusom van, accu check, és sajnos, a csík is elég drága bele (most ment le az ára 4300 Ft-ra, és 50 db van egy dobozban). Cserébe nagyon pontosan mér, 3 év alatt most használom a második elemet benne.


az easy touch-ot nem ismerem. 3 éve vagyok cukorbeteg, azóta ezt az egyet használom, de gondoltam, megosztom veled a véleményem :)

2010. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát!

Nálam szerencsére csak cukorbetegség-gyanút állapítottak meg, ezért vettem az Ön által is ajánlott Accu-check cukormérőt, ami valóban laboratóriumi pontosságú, megbízható eszköz.

Csak ezután magas koleszterin- és húgysavszintet is megállapítottak, így megvettem a fentebb említett EasyTouch GCU nevű készüléket. Azért kérdeztem a pontosságát illetően, mert ahogy nézem, olyan +- 10% pontosságú eszköz, és nem tudom, hogy alapból ilyen, vagy csak nálam van valami bibi. Persze ha megnézzük, hogy egy komolyabb koleszterinmérő nem tizenegykét, hanem ötvenezer forintba kerül, érthető a pontatlanság. A semminél ez is több. ;-)

2010. júl. 26. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!