Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt itt valakinek közületek...

Volt itt valakinek közületek ilyen agydaganata?

Figyelt kérdés

Glioblastoma multiforme betegsége volt valakinek és meggyógyult belőle? Vagy esetleg rokonotoknak/ismerősötöknek?

Most azokra az esetekre lennék kíváncsi, amikor meggyógyultatok vagy az adott személy.

Mármint, amikor sikeres műtét/más kezelés után nem tért vissza, vagy ha kellett is újra kezelni, azóta nem volt rá szükség....esetleg ismertek-e olyat, aki teljesen meggyógyult?


Azért kérdezem, mert, bár néhány esetről olvastam, hogy meggyógyultak belőle, persze sok ellenkezőt is olvastam, érdekel, van-e itt valakinek tapasztalata.


2020. márc. 13. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de ha időben észre vették, akkor teljes gyógyulás is lehet. Ez a fajta daganat, picit agresszívebb mint a többi agydaganat. Milyen kezeléseid vannak? Hány éves vagy? Mit mond az orvosok?
2020. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon csekély a túlélési esély, a legagresszívabb daganattípusok egyike. Jóindulattal egy év. Sajnálom.
2020. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!