Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg van az első magyar COVID-1...

Meg van az első magyar COVID-19-ben elhunyt. Szerintetek itthon rosszabb lesz a halálozási arány mint kínában?

Figyelt kérdés

32 fertőzött van, 1 gyógyult és 1 halott.

De valószínűleg már valamivel több regisztrált fertőzött van, csak még nem frissítették a rendszert.


2020. márc. 15. 14:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem Orbán abban is hazudik hogy mennyi eszköz van,ti elhiszitek hogy 2000tüdögép van?

A hir tv is írtak jogy ban 1halott egy 75éves ferfi!

Nem akarok veszmadár lenni,jó pár ezer halott lesz itt is!

Az egeszégügy egy nagy 0!

2020. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Ja és az olaszoknál is azért ekkora a ráta főleg, mert már nem tesztelnek mindenkit. Be se mennek az emberek a kórházba mert nincs értelme.


Illetve állítólag a pozitív tünetmentes eredményeket nem számolják bele.


A Korea-i adatokhoz képest (ahol heti 150 ezer tesztet végeznek) 10x akkora a halálozás.


Ennek valószínűleg az az oka hogy az olaszoknál már kb 150-200 ezer beteg is lehet.

2020. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"már miért is lenne rosszabb mint máshol?"


Mármint úgyértem, hogy százalékosan.

De lehet, hogy az én matekom a rossz...

2020. márc. 15. 14:33
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen felesleges még bármit számolgatni, mikor jelenleg csak 2 befejezett esetünk van..
2020. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Egyértelműen leirják, hogy a beteg a kórházba szállitás után halt meg - azaz, még mielőtt elkezdhették volna érdemben kezelni. Magyarán: túl későn ment orvoshoz, nagyon rossz állapotba került. Ha későn mész orvoshoz, egy szimpla influenzába, sőt, egy vakbélgyulladásba is könnyen bele lehet halni...


Szóval, nem akarom elbagatellizálni, és részvétem a hozzátartozóknak is, de ugyanakkor ez az eset nem a koronavirusról szól, hanem a késői felismerésről.

2020. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Számolgatni lehet.


Itt van az elbagatellizált olasz helyzet, durva számokkal.


Egy középsúlyos helyzet Wuhanban amit a diktatura jól kezelt és nem terjedt szét kínában... mint ebben a multikulti putri európában.


Illetve egy nagyon jól kezelt ázsiai helyzet, Taiwan, Szingapúr, Korea, Japán. Minimális DR-el.

2020. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#15. "azaz, még mielőtt elkezdhették volna érdemben kezelni."


Ezt hogy érted? Tudtommal nem kezelik Őket sehogy, beteszik a karanténba és ennyi, hogy másnak ne adják tovább...

De amennyire én tudom, nincs gyógymód.

Talán még orvos sem látja a karanténozottakat, nehogy elkapja Ő is...

2020. márc. 15. 14:41
 18/27 anonim ***** válasza:
64%

Rákos volt, már az elején kómába esett. Műtét után nem bírta a szervezete.


Sajnos ilyenből még nagyon sok lesz, mert a magyarok nagyon rossz állapotban vannak.


Aki egy lépcsőzéstől kifullad hogyan írna ki egy tüdőgyulladást ami tejüvegszerű fibrózist okoz és kb a füleden kell venned a levegőt hogy életbenmaradj... ez még lélegeztetés mellett is kemény menet.

2020. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező:

Pl. Lélegeztetik, ha kell,biztosra veszem, hogy infúziózzák, immunerősitő szert adnak neki, stb. Az, hogy a virusokra nincs konkrét ellenszer (Nem csak a koronára, amblock a virusokra: a mezei influenzára sem ad semmi konkrét ellenszert az orvos, ha már benne vagy, csak megelőző védőoltást...) még nem jelenti azt, hogy a gyógyulást ne lehetne segiteni...

2020. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

“ tüdőgyulladást ami tejüvegszerű fibrózist okoz”


Hogy mi???

2020. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!