Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a speed normális mellékha...

Ezek a speed normális mellékhatásai vagy ez már annál rosszabb?

Figyelt kérdés
Szombaton felszivtam kb 0,5-0,6g speedet. És azóta előjön paranóia. Úgy kezdődött a dolog, hogy mikor haza mentem, 6-7 órával a cucc felszívása után, már tudtam is aludni. Ami már egy érdekes dolog volt. Amikor kezdtem lejönni, t+5ó kicsit éreztem, hogy hevesen ver a szivem, na meg kicsit fáztam. De ez még oké is volt. Másnap volt egy kicsi depresszióm na meg halucinációm annak ellenére, hogy a nagy tömeg miatt még a buliban néha pont, hogy stresszes voltam. És azt hittem agyon verek valakit, de vissza fogtam magam. És megettem a bulivégén egy negyed kék pp-t, ami gyenge volt. Csak egy kicsit jobb kedvem lett tőle. De még az a kis depi is oké, viszont mikor este kocsmázni mentem. Akkor vissza ütött. Mikor feláltam fájt a bal mellkasom, azt hittem a szivem majd kiugrik a helyéről! És egy pillanatra meg rándúltam, nagyon meg ilyedtem haza indultam. Másnap már minden rendben volt, viszont éjjel, rosszat álmodtam. De nem csak szimplán ennyi. Konkrétan szinte teljesen emlékszem az egészre. Na meg nagyon rossz volt, az elején még jól indult. úgy indult, hogy elszívtunk egy füves cigit haverokkal a kocsmába, elvoltunk minden utána, viszont attól a cucctól mintha teljesen megvakultam volna. Meg nem bírtam mozogni, a kűlvilágot meg elvesztettem mindennel. Ez után kaptam egy első osztályú bad trippet. Láttam a világvégét, ördögöt, végzet erdejét, lényeit, dögkesejűkez. 5 percig ez ment utána mikor egy picit jobban láttam megpróbáltam felállni, 3p múlva sikerűlt is. De oda mentem a full sötét pulthoz, talán a sörömért. Utána kirohantam a kocsmából. Már a rémálom vissza ált normális állomba. És a gyerek kori városomba zalaegerszegben találtam magam, egy lakó telepen ami melett laktunk. Pedig most Szekszárdi vagyok. Egyedűl ott voltam egy padon full be sativázva meg sp-zve. És a 2 hatása együtt működött. Utána fel keltem de vagy 5 percig nem tudtam mozdulni. És konkrétan egy soha nem látott piros szinhez hasonló színben, láttam a szobámban egy pár árnyalatott, utána fel keltem. És csak egy 0,25mg frontin bevétele után mertem lefeküdni. Ezek normális mellékhatások, vagy az a cucc amit felszívtam valami designer xar volt? Ez meddig fog még folytatódni? Mi legyen, meddig várjak? Ha tovább megy ez menjek orvoshoz vagy mi? Én nekem eddig cannabistól, ekitől, cracktól, kristálytól de még herbáltól sem volt soha ilyesmi. Utobbi 3-at csak 1x próbáltam, pedig azok designerek, ekiből is fogtam már ki olyat amibe még volt valami más hatóanyag is, nagyobb részben, mert nagyon szét is pőrgetett meg éreztem is. Olyat is már ami kicsit talán haluzósabb volt a keletténél! És ilyenek azoktól sem volt! De speed is ez volt az első és utsó alkalom. És ettől máris ilyenek tőrténtek. Na meg ettől másnap teljesrn zombi voltam. pls ne legyen gond a kérdésemmel, meg ne bántsatok. Komoly a kérdés és nem szeretnék meghalni. Szóval mi legyen?

2019. dec. 24. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha jót akarsz magadnak felejtsd el a drogokat mostmár
2019. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Addig nyomod amig kinyirsz majd valakit a cucc hatása alatt, aztán mehetsz a börtönbe. Nem vicc
2019. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ezek után ilyen designer cuccokat mint pl speed meg kristály. Biztos nem fogok nyomni. Mert ezeknek a jobbik fajtái is elvérve tartalmaznak csak amfetamint és sajna nem úgy nézz ki koffein, taurin vagy valami ártalmatlan stimulánsba párjuk! Az is ott van még, hogy megint 11 órát aludtam majdnem, tegnap 8-at mégis fáradt vagyok!
2019. dec. 24. 15:37
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Én nem nyírok ki senkit, mivel én akármilyen állapotban tudok magamon uralkodni!
2019. dec. 24. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Abból amit leírtál eléggé kétlem.
2019. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg minden drogot felejts el. Pia, fű mértékkel mehet, ezek annyira nem csinálnak ki, de az összes többit hagyd abba.

Ha így folytatod tényleg nincs már sok hátra.

2019. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Designer-t ne is, de a speed nagyon nem designer drog.


19. században szintetizálták először, tudományos vizsgálatokkal kapcsolatban sokkal nagyobb a történelme mint pl. a fűnek.


Ha viszont pszichózisra hajlamos vagy akkor ne nyomd. Fűről elmondható ugyanez.


Amúgy ha bevettél ekit akkor ettől a kombinációtól nem csoda hogy voltak mellékhatások. Eki neurotoxikus is

2020. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Speedet szerintem ha veszel akkor paszta formájába vedd meg és szárítsd ki magadnak otthon. Én majdnem túladagoltam magam vele, annyit poroztam hogy belázasodtam és nagyon rosszul lettem tőle. 2 napra rá a szívroham összes megelőző jelét produkáltam. A paranoia elég természetes, de rohadtul nem hallucináltam tőle még akkor sem ha ekiztem vele. Nem lehet hogy a fű helyett kaptál herbált? Annak tudnám így elképzelni a hatásait esetleg más dizájnernek
2020. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 A füvezős téma nem a valóságban tőrtént, ez csak egy álom volt. De túl valóságosnak tünt és ez biztos, hogy vagy attól a lasztitól vagy a speedtől volt!
2020. jan. 13. 16:21
 10/11 A kérdező kommentje:
Szívtam már bio füvet de az nem ilyen volt. Az poénos volt, de csak egy 20 percig de ennek olyan volt a hatása mint a sima fűnek :D! Hálistennek, hogy a szervezetem nem reagált rá rosszúl!
2020. jan. 13. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!