Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van nagyobb...

Szerintetek kinek van nagyobb esélye megérni a 100 éves kort: Trumpnak, Putyinnak, vagy Soros Györgynek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Soros 90 eves, Trump 74, Putyin tinedzser, csak 67 eves. Trump a fel kilo vakolattal a pofajan 74 evesen ugy nez ki, mint Soros 90 evesen, plusz hamburger zabalokent egeszsegtelenul etkezik, egeszsegtelenul el. Viszonylag koran jelentkeztek nala a mentalis problemak, ami szinten nem jo jel. Szerintem o semmikeppen sem fogja megerni a 100. szuletesnapjat, de meg csak a kozelebe se fog erni.

Soros 90 evesen jo fizikai es szellemi egeszsegnek orvend, es megerHETi a 100. szuletesnapjat (nem dohanyzik, egeszsegesen etkezik, viszont a gyerekkori nelkulozesek ki tudja, mit bosszulnak meg most).

Putyin 67 evesen igen jo fizikai kondicioban van, pillanatnyilag ugy tunik nekem, talan kepes lesz tulelni a kovetkezo 33 evet.

Most nem reszleteznem, melyikuket szeretem vagy nem, probaltam csak es kizarolag a tenyekre hagyatkozni.

2020. márc. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez most jó hír O.V.Mihály számára, vagy nem ?
2020. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soros tudósai már dolgoznak a titkos laboratóriumban, hogyan tudják Soros tudatát átültetni egy fiatal testbe, nyomozói meg gőzerővel keresik a megfelelő alanyt.
2020. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!