Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalisak az emberek?

Normalisak az emberek?

Figyelt kérdés

Most jottem haza kutyasetaltatasbol, az erdobol. Kedd delutan van. Az erdo ugy tele volt kirándulóval, sétálgatóval, sportolóval, mint normal esetben hetvegen szokott. Jovok haza, hat erre azt latom, hogy a kavezo ugy zart be 2-kor, hogy kitett asztalt a parkolo autok koze es most ott ucsorognek. Kerdezem en, normalisak az emberek?

Tudom, hogy meg nincs kijarasi tilalom … de ha igy folytatjak egyesek, akkor lesz!


2020. márc. 17. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, minél előbb az lesz. Itg is gyerekek nagyival csoportban,együtt mennek bevásárolni,idősek csoportba verődve pletykálnak a parkban, bácsik végig fogdossak a gyümölcsöket a boltban..stb . Tojnak magas ívben mindenre az emberek,főleg itt falun..
2020. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne lennének normálisak? Nem mindenki pánikol. Aki beteg, az nem sétálgat.
2020. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem az a baj, hogy a szabadban vannak. Hanem az, hogy csoportosan. Az lenne a lényege a korlátozásoknak, hogy ne legyen a szükségesnél több emberi kontakt. Csak ez sokan nem értik meg. Nálunk is a szomszédban egy kisebb gyereksereg van egész nap és a nagyszülők vigyáznak rájuk.
2020. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az a beteg nem setalgat aki tudja es szorult bele nemi felelosegtudat. Aki nem tudja az setalgat es kozben megfertoz meg tobbeket.


Jott velem szembe ket aranyos idos ember. Kérdem toluk, hogy no es maguk mit keresnek itt? Magukert aggódik az egesz orszag! Erre pont elfutott mellettük egy sportolo es akkorat kohogot, hogy majd kiesett a fel tudeje.

Azy mondtak: meg nincs kijarasi tilalom?!

2020. márc. 17. 16:38
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

És te normális vagy? A szobában is tud sz.rni a kutya.


Az erdőben kitől kapnál el és mit? bőven tudsz távolságot tartani a többi embertől, hülyeség azt tiltani, hogy az emberek kimenjenek a természetbe, annál is inkább, hogy végre süt a nap, ami egyébként kedvez az immunrendszer működésének.

2020. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
te vagy a nem normális
2020. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
59%
ha kettesbe sétáltak nem pedig csoportosan akkor mégis mi a francért kötöttél beléjük?
2020. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ráadásul te vagy felháborodva és pont te kezdesz el tök feleslegesen pofázni a másikkal. Ha valaki megfertőzte az idős párt, az te vagy. Betegen pedig nem futkározik senki, hidegebb időben nincs olyan futó, aki ne krákogna.
2020. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kávézóra mar legalabb kijottek a kozteresek … elkepeszto, a parkolo kocsik kozott ucsorogtek (mivan?)
2020. márc. 17. 16:42
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem kotottem bele senkibe, megkerdeztem, hogy miert nem felnek a halaltol?

Amúgy a valaszokbol latom, hogy sokan gondolkodnak elmeroggyantan.


Azert voltam az erdoben, mert ott setaltatom a kutyam. Minden nap. A kijarasi tilalom alatt is ott fogom es teljesen legalisan.

2020. márc. 17. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!