Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami baj?...

Szerintetek van valami baj? És ha igen, mi?

Figyelt kérdés

Össze-vissza ugrándoznak a centik. Felül semmit nem hízok. Ott sportos vagyok. Viszont a hasamtól lefelé hízékony vagyok. Ez oké. Ez egy dolog, de ez nem lehet zsír. Gondolkoztam a vízen, de iszok rendesen. Napi 2 liter biztosan megvan.

Annyi sót eszek, amennyire a szervezetemnek szüksége van.

A combomon és a vádlimon fehér striák vannak. Mikor eszek, bizsereg a vádlim. Mikor járkálok, néha olyan érzésem van, mintha súlyzókat cipelnék a lábamon. Nem nehéz annyira, de nagyon zavaró.

Pár napja ezt a sebet fedeztem fel a bokámon, nem tudom mitől lett. Nem ütöttem be sehova és a cipő se okozhatta. Ezen a képen nem látni, de az ereim felvannak duzzadva.

[link]

Szerintetek mi lehet a baj?

Vagy csak bediliztem a karantén miatt? :D



2020. márc. 17. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a leírásomból süt, hogy nem múltam még 18. :D
2020. márc. 17. 19:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem vitamin hiányod van, nekem is volt ilyen. Sportolsz? Esetleg mostanában abbahagytad? Az is okoz ilyet. A sebnek semmi köze a tünetekhez.

nem vagyok orvos, csak hasonlókat már tapasztalatm én is.

2020. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál :D

Utánanéztem. B12 vitaminhiányt írnak ilyen tünetekkel kapcsolatban, de az visont nem lehet, mert rengeteg húst, illetve tejterméket eszek. Most is bizsereg a vádlim... Nemrég keltem és , hát mit is mondjak, elég sápadt az arcom. Most nem akarok orvoshoz menni, nem is lehet. Írhattok még, hátha jutunk valamire!

2020. márc. 18. 08:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ugye nem... KORONAVÍRUS??
2020. márc. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!