Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírustól függetlenül...

A koronavírustól függetlenül lehet kaját rendelni?

Figyelt kérdés
Nem kerülhet át a vírus a kajára/kajás dobozra?
2020. márc. 18. 17:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy aki rendelt, az írja már le a tapasztalatát, mennyi idő mire ki jön jelenleg a kaja?
2020. márc. 18. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Don pepénél ugyanúgy egy óra.

A putri helyeket kerüld, de normális helyen most még jobban odafigyelnek a higiéniára.

2020. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap rendeltem, készételt. Kb. fél óra múlva hozták is. Frissensültnék úgy egy óra szokott lenni.

Én nem foglalkozom a vírussal, máshol is megkaphatom, ha épp pechem van.

2020. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de én nem rendelek most.
2020. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet kaját rendelni.

De, átkerülhet a vírus a kajára/kajás dobozra. De valószínűbb, hogy simán rád köhögi a futár/te köhögöd őrá.

Hogy mennyi idő, az attól függ, hogy melyik városban, melyik étteremből, milyen időszakban rendeled meg.

Három opció van: vagy sokkal többet fognak az emberek rendelni, mert senki nem mer otthonról kimenni a boltig, vagy sokkal kevesebbet fognak rendelni, mert félnek, hogy elkapnak valamit a futártól, vagy pedig pont ugyanannyian fognak rendelni, mint eddig.

+1: vagy annyira eldurvul a helyzet, hogy teljesen bezárják a pizzériákat, és kiszállítás sem lesz.

2020. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bezárás nem valószínű. Olaszországban is megy a kiszállítás pedig ott elég durva a helyzet.
2020. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is aggódok emiatt, de egyelőre a rendelés mellett döntöttem, mert mióta home office-ban vagyunk, többet kell dolgoznom, mint előtte.

Plusz pont most kaptuk meg az éves cafeteriát.

Ha lenne időm és elkezdenék a kamrából kotyvasztani, akkor felélem a bespájzolt tartalékot, amit nem egészen tudom biztosan, hogy mikorra spájzoltam be, mostanra vagy még rosszabb helyzetre. De feltételezem, hogy lesz itt még kijárási tilalom is, szóval inkább akkorra hagyom a kamra tartalmát. Most még működik az ételfutár, később már ki tudja. Így legalább sokkal kevesebbet kell emberek közé, boltba menni alapanyagokért. A készpénz is megmarad.

Olyan helyről rendelek, ahol ráforrasztják a doboz tetejét. Felbontás előtt mosogatószerrel jól elmosom, mivel a vírus lipid burkát a zsíroldó mosogatószerek oldják. És aztán jól átforralom, megmelegítem, jobban mint máskor. Így is nyugodtabb lennék, ha én főznék, de jelenleg az 5 éves gyerekem kezd egy kulcsos gyerekhez hasonlítani, aki magában üvölt az udvaron, szóval a maradék időmet neki szentelem. Lesz ez majd jobb, mármint időben, de ez az átállás a home office-ra, ez nekem most kegyetlen, mert mindent nekem kell megszerveznem, hogy a kollégáim tudjanak dolgozni otthonról és közben rohangásznom is kell.

2020. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!