Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felejtsem el a fodrászt most?

Felejtsem el a fodrászt most?

Figyelt kérdés
Jövő héten időpontom van a fodrászhoz. Pontosabban neki van hozzám, mert házhoz járós. Csakhogy a csávó alkoholista és nikotinfüggő, emellett mint ha enyhén értelmi fogyatékos is lenne (lehet, hogy ez csak a pia miatti leépülés miatt van). A helyzet ellenére nem bír a seggén ülni otthon, eljár minden nap, szesztestvérekhez, piáért, bagóért. Elmagyarázni nem lehet neki a helyzetet, mert nem nagyon érti meg, ha meg még is, tipikusan az az ember, aki szerint a pálinka meg a Kalmopyrin meg a fokhagyma jó minden vírus ellen. Mondjam le a nyírást?
2020. márc. 20. 15:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De muszáj rákérdeznem, melyik részét nem értetted annak, hogy ez házhoz járós fodrász? Egyértelműen leírtam ugyanis.
2020. márc. 20. 15:55
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván (mondd le)
2020. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Na hallod, egy ilyen fodrász nekem eleve nem kellene. 😂
2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A titka: olcsó! :)
2020. márc. 20. 16:15
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
jesszus még elgonolkozik valaki rajta? mond le
2020. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy olcsó, de egy alkoholista, enyhén elhülyült fodrász remek munkát végezhet.
2020. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, az én hajamat elbaszni nem nagyon lehet! :D Ennek ellenére volt már, hogy elbaszta. Egyszer azt csinálta, hogy nullással lenyírta a pajeszomat teljesen. Nagyon idiótán néztem ki. Erre azt mondja, hogy csomó kuncsaftja ezt kéri tőle. Direkt figyeltem pár hétig a férfiakat az utcán, ember nem láttam, akinek csontra le lett volna tolva a pajesza.
2020. márc. 20. 16:47
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Kb. 20 éve magamnak nyírom a hajamat.

Te is meg tudod oldani, ha nem vagy béna.

2020. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#9, annyit neked is adok, amennyit neki, ha megnyírsz! :)
2020. márc. 20. 16:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól mert házhoz jár még gondolom vállalkozó.


Azaz tilos neki dolgozni, mert komoly járványügyi kockázatot rejt a kontaktmunka.


Ha nem teszi akkor több százezres bírságot is kaphat.

2020. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!