Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat a mellem egy...

Miért fájhat a mellem egy bizonyos ponton?

Figyelt kérdés
Felül, kicsit középen, majdnem a két mellem között, a csontnál olyan fájdalmat érzek, ha hozzáérek, mint amikor valamimet beutom valahova és lesz a helyén egy zold/lila/kék folt és azt megnyomom. Az is pont így szokott fájni. De itt nincs színes folt és nem rémlik, hogy megütöttem volna. Akkor mi lehet ez? Ha nem érek hozzá egyáltalán nem fáj. Most fog megjonni.
2020. márc. 21. 04:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2020. márc. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy megnyomkodtam picit, több helyen is érzékeny a mellem, mintha az izmok/csontok fajnanak, de nem erőltettem meg. Lehet, hogy csak azért, mert menstruáció előtt vagyok? Nem emlékszem, hogy lett volna már ilyen, de nem is sűrűn nyomkodom a melleim.
2020. márc. 21. 05:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak képről tudok válaszolni. Nemi életed milen sűrű?
2020. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomogasd, akkor nem fog fájni. Valószínűleg csak elaludtad.
2020. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig várom a képet.
2020. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!