Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy a hátamban és...

Úgy érzem hogy a hátamban és a hátsómban ráng az ideg vagy valami. Nem tudom mi de rángást érzek már két hónapja. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalt hasonlót? A leg jobban érzem mikor ülök és neki dőlök valaminek. A vérképem jó azt nézték egy hónapja. Vashiány meg B12 vitamin hiány nincs. Mi más lehet még?

2020. márc. 21. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ha fekszek a hátamnál
2020. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyfolytaban, vagy ujra es ujra? Nekem gyerekkoromban ugralt eloszor a szemem alatt. Azota hat, comb, barhol. Mindig atlag folotti idegesseg idejen. Regen odafigyeltem es attol rosszabb volt. Husz eve antidepresszanst es nyugtatot is szedek. Azota vagy nincs, vagy nem is erdekel.
2020. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár napig intenzíven érzem állandóan. Akkor egy két hétig enyhül és csak ritkán érzem majd ujra jön a pár napos intenzív. Néha akkorát ránt a testemen hogy úgy érzem hogy meg billenek. Néha még olyan érzés is hogy meg szédülök tőle egy pillanatra. Nagyon idegesítő
2020. márc. 22. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!