Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgásom van kb .3 hete ....

Fülzúgásom van kb .3 hete . Amikor kezdődött nagyon hangos frekvencián sípolt a fülem! ( Bal fül ) Mennyi idő még elmúlik? Részletek lent

Figyelt kérdés

Kaptam 5 nootropil infúziót ,gyógyszereket is . A zúgás nagyon sokat enyhült .

Az orvos különböző vizsgálatokat végezett . Az orvos szerint vírus okozza fülzúgást .

Sajnos most orvoshoz nem tudok menni .

Szerintetek mennyi idő alatt múlik el egy vírus miatt kialakult zúgás ?

Köszönöm a válaszokat !



2020. márc. 23. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30 évesen kezdődött, és a mai napig tart. Vírusos fülzúgásról még nem hallottam A nootropil értisztító szer. Vagy kimossa, vagy nem. Ha nem, akkor örökös lesz...
2020. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tart már kb.40 éve.

Manapság még ennek a megkeresése nagyon gyerek cipőben jár .

2020. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

**gyógyitása"

előző

2020. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy műtteni soha sem fogják, hisz nem is tudják, hogy mit keressenek, és hol? A fülészem szerint egy pici ér az agyban hozzáér egy másikhoz, és az zenél. Még mindíg jobb, hogy a fület zavaja valamelyest, mintha a látást tenné. De biztos, hogy valamilyen életmódi probléma okozza. ( cigi, pia, hangos zaj )
2020. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is már hetek óta van.. Soha nem ittam, nem dohányoztam, nem dolgoztam zajban. Azon szurkolok, hogy legalább ne erősödjön fel!
2020. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem cigizek, kávézok... Halkult már sokat,de nem akar elmúlni :(

Most még orvoshoz se tudok elmenni .

Csak remélem,hogy nem tinnitusom van

2020. márc. 27. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező ! Zúg még mindig a füled ? Nekem is így kezdődött 5 éve . Én is kaptam infúziót , gyógyszereket ,de semmit sem értek. Azóta is zúg folyamatosan a fülem vagy a fejem már nem is tudom . A doki azt mondta ,hogy nem tudják mitől van .Lehet egy napon elmúlik vagy marad örökre .
2020. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van 3-4 éve.

Értagito nootpropin plusz értagito gyógyszerek, nincs eredmény

Keress rá youtubon tinnitus

2020. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!