Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám levezetni ezt a...

Mivel tudnám levezetni ezt a szorongást? Mi a bajom lehet?

Figyelt kérdés

Szüleim 2 éve elváltak. Rengeteg stressz, fenyegetések, veszekedések. 16 éves voltam, szüleim részben engem is belekavartak. Apukám nem beszélt velem, anyukám mélyen depressziós volt, rengeteget nyugtatózta magát. Szerintem a lelki állapotom itt romlott el. Amikor hivatalosan is elváltak, pszichológushoz jártam majdnem egy évig de úgy éreztem, hogy nem tudtam megnyílni felé hiába akartam. Alapból egy nagyon érzékeny, törékeny típus vagyok. Próbáltam nagyon pozitívan állni a dologhoz. Támogattam édesanyámat lelkileg, próbáltam rendbe tenni a kapcsolatom apával.

Azóta eltelt 2 év, anyukám újra boldog és apukámmal javul a kapcsolatom. Viszont úgy érzem, hogy a lelki állapotom most sem jött rendben, teljesen befordultam magamba, nagyon nehezen nyílok meg mások előtt, nem merem kimutatni fájdalmaimat.

Nagyon sokat sírok, szorongok és úgy érzem sok dolgot túlreagálok. A folyamatos stressz meglátszott a jegyeimen is.

Talán csak időt kéne hagynom még magamnak, vagy mit tehetek ez ellen? Nagyon szeretnék tenni azért, hogy jobban érezzem magam.


2020. márc. 24. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Bulika, barátok. Nekem ez segített anno.
2020. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a koronavírus miatt nem mostanában megyek bulizni. :( Szoktam amúgy leginkább nyáron, suliidőben nagyon ritkán mert akkor inkább a tanulásra koncentrálok.
2020. márc. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!