Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a szorongást?

Hogyan győzzem le a szorongást?

Figyelt kérdés
Igazából tudom hogy mièrt vagyok ennyire feszült, és nyugtalan. Nagyon tetszik egy fiú, de tényleg annyira annyira hogy nagyon nyugtalan vagyok miatta. És màr volt sok kudarcom fiùk szempontjából, és tudom hogy mindenki azt mondaná hogy beszélj vele meg minden, de én annyira félek hogy mit fog reagálni, hogy szorongást keltett bennem. Segítsetek. Mit tegyek?

2018. márc. 10. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges dolgok miatt szorongunk általában. Mi lesz, ha...? Erre a kérdésre csak akkor tudod meg a választ, ha lépsz és beszélsz vele. Addig meg csak gyötröd magad, ennek nincs értelme.
2018. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zoli780806 ***** válasza:
Kakild le.
2018. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd a kalandokat! Arról szól minden
2018. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm hogy valaki értelmes vàlaszokat ad. Az első válaszadónak pedig azt mondanám, hogy mondták màr sokan, de olyan sok csalódásom volt hogy nem tudnàm ezt is eltűrni. És attól félek hogyha beszèlgetnèk vele, eltàvolodna tőlem, és nem is szeretne beszèlgetni velem
2018. márc. 10. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mindent feltételes módban írtál. Érzed, hogy ez nem a jelen? Hogy teljesen másképp is elsülhet, csak ne agyalj feleslegesen. Tudom, milyen. Én is nemrég jöttem ki egy ilyen időszakból, mindenen görcsöltem, hogy agyaltam, mi lesz. Csak pszichológus tudott segíteni.


Azért szorongsz, mert a jövőben élsz. És emiatt nem tudod megélni a jelent. Pedig a jelenben élünk, ebből kell kihoznunk a lehető legjobbat. Lehet előre tervezni, de túlságosan előre felesleges, addig még annyi minden változhat. Legyen egy kitűzött célod, amit szeretnél elérni, de éld meg a jelent. Hidd el, nagyon hamar elmúlik. Ne pazarold el.

2018. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!