Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van hasmenésem?

Mitől van hasmenésem?

Figyelt kérdés

Nem ettem semmi különöset, minden nap ugyanazt eszem majdnem. Ma pl natúr joghurtot, almát, zabkasat, es rántottát ettem. Egesz nap jol voltam, aztan egyik percrol a másikra elkezdett gorcsolni a hasam nagyon, hányingerem lett es hasmenesem.Nem is voltam hazon kívül mar szombat óta szóval nem hiszem hogy rlkaptam valamit, akkor a családdal is ez lenne. Neha rám jönnek ilyen hirtelen görcsök es olyan erzes mintha valami szívná belülről a szerveimet máshogy nem tudom leírni sosem volt meg velem ilyen, és olyankor mozdulni nem tudok. Meg mindig nagyon rosszul vagyok, gyógyszer meg ilyen problémára nincs itthon. A menstruációm fél hónap múlva esedékes, igy azzal sem tudom nagyon kapcsolatba hozni.

17/L


2020. márc. 26. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ételallergia/intolerancia, ezek bármikor kialakulhatnak, vagy vírus (most van egy ilyen hányós/hasmenős is). Gondolom nem egyedül élsz, más is hazavihette.

Próbálj meg az étrenden változtatni, ne minden nap ugyanazt edd.

2020. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bence126 válasza:
Lehet igealak vagy minden reggel hasmenésed van? Vagy ebéd utàn ? Hogy vagy? Tejet ittál???
2020. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bence126 válasza:
Lehet ideges vagy minden reggel hasmenésed van??? Vagy ebéd után van hasmenésed ? Hogy vagy ? Tejet ittál???
2020. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!