Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
Laura86 nevű felhasználó kérdése:

Valamelyik nap észre vettem, hogy van egy kis ér "csomópukli" a alsó ajkamban jobb oldalt és lüktet, valaki vett ilyet már észre?

Mikor aznap mentem a fogorvoshoz ,hátsó fogamat betömni, azon a részen már reggel zsibbadt az ajkam.

márc. 26. 22:42  Privát üzenet  

A válasz
nekem akkor szokott ilyen lenni ,ha álmomban ráharapok véletlenül belülről a számra

# 1/1Időpont márc. 27. 19:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fociban ha egy játékos valamelyik sarokba rúgja a labdát, akkor melyik oldalról kell nézni?
Feltelepítettem windows 10-et de ha valamelyik meghajtóra vagy azon belül fájlra vagy mappára jobb klikkelek elkezd tölteni majd ha csinálok valamit olyan mintha újra indulna az...
Melyik a jobb, könnyebben elsajátítható és jobban hasznosítható programozási nyelv? Python vagy C-család közül valamelyik?
Melyik laptop jobb? Nm tudom eldönteni, valamiben mindig jobb valamelyik.
Lett valamelyik érettségid sokkal jobb/rosszabb, mint amire számítottál?
Fürdéshez, zuhanyzáshoz szappan vagy tusfürdő jobb-e? Jobban tisztít valamelyik? Előnyök, hátrányok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!