Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbél záróiznánál több apró...

Végbél záróiznánál több apró kinövés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Régebben már észre vettem kis apró pattanás méretű nem fájdalmas kinövést a vegbelemnél. Régóta elegge viszkettett a fenekem de a nem maga a kinoves csak a fenekem. Proktológus azt mondta h “nagyon szorítom folyamatosan a fenekem(stressz miatt)” ezért kezdetleges aranyér és amit találtam az egy egyszerű haematoma.

2 hete viszont észrevettem h ebből több is keletkezett (8-9) ami eddig nem volt ott szinten ugyanakkorával nem fájnak a viszketés is ritkán jelentkezik.

Szerintetek mi lehet ez? Meg több haematoma,HPV vagy esetleg kezdetleges rák? Nem vagyok hyppohinder csak szeretnek megnyugodni.

Előre is köszönöm a választ!


2020. ápr. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos,néz utána nem ezt nevezik végbél polipnak.
2020. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem polip... Jézusom... Az BELÜL van!


Ezek bőrnövedékek. Megmondta a proktológus, hogy aranyered van. Na, ez a gyógyult külső aranyér maradványa. A bőrtömlő, amibem a megnagyobbodott véna volt.

Éa igen, az aranyér viszket.


Ezeket csak leműttetni lehet, nem múlik el krémtől. De nem érdemes. Úgyis visszajön.


Az aranyeret meg kezeld Spertivel vagy Reparonnal!

2020. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 es miért vagy megrémülve,irtam nem vagyok orvos,de gondolom te sem.
2020. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!