Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt fél évig?

Hogy lehet ezt fél évig?

Figyelt kérdés

Ha fél évig tart a koronavírus miatti bezártság, vagy tovább, hogy lehet elviselni?

Hiába foglalja le magát valaki otthon filmekkel, zenével, kertészkedéssel, olvasással, egy idő után minden unalmas.

Skypeon és facebookon beszélni barátokkal, a párunkkal, egy idő után nem kielégítő.

Összeveszni is könnyebb azokkal akikkel lakunk. Mindenki stresszesebb vagy csak fél.


Azt elhiszem, hogy 1-2 vagy akár 3 hónapig ezt lehet bírni de tovább hogy lehet?


2020. ápr. 4. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont az jutott eszembe, hogy észre sem veszem szinte a különbséget, mert tanulok a vizsgáimra és TDK-t írok; de olvastam, hogy te is tanulsz meg szakdolgozatot írsz.

Én már ALIG VÁROM, hogy levizsgázzak, és végre én is "unatkozhassak" egy kicsit itthon:D De akkor is sok lesz itthon a munka: kerti munka, benti lomtalanítás, minden dolog átnézése, lakásfelújításbeli munkák, kutyázás, olvasás stb. Akár pluszban lehetne tanulni is, pl. nyelvet, de mire leteszem a vizsgáim, biztosan elegem lesz.

Persze, hiányoznak a barátok, de majd arra is sor kerül egyszer. Most ez van.

2020. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azzal a tudattal, hogy túl akarod élni, és ezért kell mindent megtenni. Biztos, hogy nem lesz egyedi ez a probléma és nehéz lesz elviselni, főleg, hogy meleg idő jön. Plusz az emberek nincsenek mentálisan felkészülve a hosszú ideig tartó összezártságra sem. De minden az agyban dől el, úgyhogy okosan kell gondolkodni.
2020. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!