Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is elkezdett már 18...

Más is elkezdett már 18 évesen kopaszodni? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi vagyok mennyire gyakori vagy ritka eset ez. Rengeteg hajam volt régen. Sőt, mondhatni olyan sűrű hajam volt, hogy szinte már zavaró volt. Na de most már visszasírom. Érdekes módon apámnak 60 évesen most is rengeteg haja van, egyáltalán nem kopaszodik. Még csak őszülni sem őszül. Apai nagyapám is kopaszodás nélkül halt meg 78 éves korában. Viszont anyai nagyapám kopaszodott, bár ő sokkal később, mint ahogy én kezdtem kopaszodni. Viszont keresztapám (anyum öccse) szintén korán kezdett kopaszodni.


Már 18 évesen észrevettem, hogy elkezdett hullani a hajam fejtetőn. 10 év alatt oda jutottam, hogy a fejem tetején egyáltalán nincs hajam, így kénytelen vagyok oldalt és hátul vagy nullással levágni vagy borotvával átmenni rajta. Ha jól is állna, nem zavarna, de hosszúkás fejem van és ez miatt szerintem nem áll túl jól nekem a kopasz fej. Sajnos ezzel nem tudok mit tenni. Vagy megbarátkozok vele, vagy hajbeültetésre benevezek, de az tudtommal milliós tétel és nem is jelent 100%-os garanciát. Gondoltam rá megpróbálom kompenzálni borostával az arcomon, de az meg elég furcsán nő. Az arcom két oldalán van kis rész ahol egyáltalán nincs szőr, körülötte és a többi részen viszont van. Úgy ez is felejtős.


Más is megkopaszodott ilyen fiatalon? Ti hogyan éltétek meg ezt? Főleg azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik szintén úgy gondolják, hogy nem áll jól nekik a kopasz fej.


2020. ápr. 7. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem először, hogy nem áll jól nekem a kopasz fej, de aztán megbarátkoztam vele. Ma már magabiztosan viselem, minden második nap lehúzom a fejem bőrkopaszra, el sem tudnám már képzelni magam másképpen.
2020. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tükörben nincs bajom magammal, de fényképeken visszanézve kb sírva tudnék fakadni. Mint egy leukémiás kb, úgy nézek ki.
2020. ápr. 16. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami arcszőrzet (akár minimális borosta) és nem túl vékony testalkat persze sokat segíthet abban, hogy jól nézzen ki a kopasz stílus...
2020. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!