Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek érdemes proteint vennie/...

Kinek érdemes proteint vennie/szednie?

Figyelt kérdés

A helyzet: március elején kezdtem el konditerembe járni, heti 2x mentem 1-1,5 órára. Fő célom a has és a fenék feszesítése, nem szeretnék hű de nagy izmokat növeszteni, csak nyáron jól mutassak bikiniben. Most, hogy bezárt a terem a járvány miatt itthon edzek, heti 4-5x fél órát(tudom nem sok) egy app segítségével.


Ajánlották, hogy igyak fehérje turmixot, de nem tudom, hogy ilyen laza edzés mellé is megéri-e. Gymbeam Yum Yum whey nevű porát néztem, de nem szeretnék addig vásárolni, ameddig nem tudok róla mindent. Gyorsabban alakulna tőle a testem, vagy ahhoz még többet kellene edzeni? Heti 2 órával nyilván nem várok csodát, de olyan 2 hónapon belül már látható lesz a változás?


Étkezéssel nem nagyon viszek be annyi fehérjét, amennyit kellene.

178 centi és 60 kiló vagyok egyébként és lány, a fenék részből gondolom kiderült.


Kérlek ne oltsatok szét, nem igazán értek még az edzéssel kapcsolatos dolgokhoz.



2020. ápr. 8. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehérje koncentrált kaja. Ha amúgy a napi táplálkozással viszel be elég fehérjét, akkor nem kell. Ha nem viszel be, akkor kell.
2020. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annak, aki nem tudja fedezni rendes kajabol a feherjebevitelt.

Ha akarsz, veszel, de nem leszel hatranyban, ha nem porozol.

2020. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!