Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes szedni BCAA-t és 100%...

Érdemes szedni BCAA-t és 100% Hydrolyzed Whey Proteint? Többi lent.

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok. Heti min. 3 edzésem/meccsem van. Arra gondoltam, hogy edzés alatt a BCAA-t, azután pedig a proteint innám. Ez hasznos? Emellett természetesen egészséges étrendet próbálok követni, mellőzöm a cukrot, csokit, chips-et, stb.

2018. okt. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
BCAA pénzkidobás lenne csak szerintem.Proteint érdemes,ha nem tudod bevinni a megfejelő mennyiséget.
2018. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*megfelelő
2018. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidrolizátumot akkor érdemes venni, ha számít a minimális zsír és szénhidráttartalom, vagy ha fontos a nagyon gyors felszívódás. Egyébként elég az izolátum is, ha mondjuk laktózos is vagy. Fehérjét érdemes használni ha nem tudsz eleget bevinni szilárd kajából. A BCAA már másodlagos, nyugodtan próbáld ki, de nagy csodát ne várj tőle, egy kis pluszt ad.
2018. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!