Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor érdemes a másik adag...

Mikor érdemes a másik adag proteint meginni?

Figyelt kérdés
Az egyik az ugye edzés után. A másikat úgy szoktam, hogy ebéd előtt 40-60 perccel. Esetleg ha valaki tud jobb kombinációt, szívesen meghallgatnám.
2015. aug. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésve, hogy bármikor is meg kell innod... Edzés után sem kötelező protein shaket inni.
2015. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de ha én mégis megszeretném inni , mikor érdemes ?
2015. aug. 14. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
TÖK MINDEGY
2015. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel és edzés után érdemes, de nem olyan fontos, mint ahogy forgalmazók beállítják. Inkább úgy fogalmaznám, hogy praktikus. Könnyebben, gyorsabban tudsz bevinni jó minőségű fehérjét. Ha unod a húst meg a tojást, fel is lehet dobni az étkezésed egy turmixxal. Ezért gondolom, hogy ha már vesz az ember, legalább finomat vegyen.
2015. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És bármikor iszom a turmixot , rá 40-50 percre kell bevinni szilárd kaját is vagy csak edzés után?
2015. aug. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!