Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rá tud függni a szervezet az...

Rá tud függni a szervezet az édesítőszerre?

Figyelt kérdés

Spár márkás folyékony édesítőszert szoktam a kávémba tenni cukor helyett ugyanis iszonyatosan édes szájú vagyok és ez az édesítő kellően édes volt így ezt használtam mivel fogyni is szerettem volna.

Na most a lényeg, hogy elfogyott az édesítőm és mivel a közelünkben nincsen spár netről megnemtudtam rendelni a járvány miatt most nyílván nem mentem el messzire egy spárba. Ezért napokig nem használtam édesítőt első 2 nap kávét sem ittam így mert tudtam, hogy nem tudom édesítő nélkül meginni. Viszont a fejem annyira de annyira fájt az első 3 nap azt hittem meghalok. Elsőnek azt hittem a koffein hiánya így 2.nap csak megittam édesítő nélkül a kávét de még mindig fájt. Pedig csak ilyen gyenge 2in1-bent iszom. Tegnap volt a 4.nap és még mindig fájt a fejem de már sokkal kevésbé mint az első napokban. Lehetséges, hogy az édesítőszer hiánya miatt fájt?


2020. ápr. 10. 04:50
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg koffein hiány okozza a fejfájást , és az édesítőszer bármilyen formában okoz addikciót.
2020. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!