Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek?

Előfordult már veletek?

Figyelt kérdés

Először nehezen bírtam a bezártságot, aztán megszoktam de ma meg már reggeltől ideges vagyok.

Csak a tanulás, a problémák, semmi igazi kikapcsolódás, a bent ülés és tanulás határozza meg minden napom. Meg esetleges egyéb problémák. Azt nem szeretném részletezni.

Nagyon vágyok külföldre pár napra, környezetváltozásra lenne szükségem, hogy egy más kultúrában legyek legalább pár napot.Tavaly belföldön nyaraltam 2 napot és ennyi de mostanába túl sok problémám volt, depressziós voltam, rengeteget kell tanulni is, betegségek. Tudom hogy valakinek még nagyobb bajai vannak de szerintem nekem egy 5 napos külföldi nyaralás tudna csak segíteni hogy megnyugodjak.

Nyilván nem megyek sehova de a bezártság miatt már néha úgy erzem nincs is kedvem már beszélgetni a családommal sem, szeretem őket de hiányozna másnak a társasága. Meg a tanulást is már kezdem megutálni, gyomorgörcsöm van néha tanulás közbe.

Néha úgy érzem, fel tudnék robbanni.


Van köztetek aki úgy érzi megutálta amit eddig csinált?

Meg esetleg már fizikai tünetei vannak az egész helyzettől?


2020. ápr. 10. 11:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Jól tanulok általában, szóval nem vagyok lusta. Épp ellenkezőleg. Ezért is van elegem a heti házikból, ugyanolyan feladatok minden héten de már a szakdolgozat meg a tdk is egy nyűg. Megcsinálom mert jól jön meg erdekes de mindent kezdek megutálni, ami kötelező.

A nyelvtanulás is unalmas, ugyanazokat a nyelveket tanulni (egyetemen csinálom szóval muszáj).

2020. ápr. 10. 11:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Tolj egy yolo-t.
2020. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!