Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon meddig tarthat még a...

Vajon meddig tarthat még a járvány?

Figyelt kérdés
Nyár második fele, vége?
2020. ápr. 12. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Év végéig is simán. Kb., amíg nem lesz ellenszere. Vagy nem mutatják fel a meglévőt, mert tuti, hogy van.

Gondolj bele, ennek akkor lenne vége, ha senki nem érintkezne senkivel, de ezt nem tudják biztosítani addig, amíg boltba kell menni, orvoshoz, patikába, az utcán tömegestől lézengenek, stb.

Vagy a másik, hogy végigsöpörne az egész világon és aki megmarad meg, aki nem, az nem. De így, hogy húzzuk, húzzuk, lassítjuk, ez mind szép és jó, de így még hosszú hónapok múlva is lesznek újabb és újabb megbetegedések...Ott van Kína. Ott kezdődött. Még tavaly valamikor. És még mindig nincs vége ott sem.

2020. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha igen, akkor ez a világ megérett arra, hogy az alkatlamntlan politikusok és a bugyuta orvsok miatt a saját dugájába dőljön.


Voltak világjárványok régen is, de ilyen ostoba, hisztériás cirkusz soha. Mondd meg a parasztnak, hogy ne termeljen - és egyél jövőre semmit. Mondd meg a kereskedőnek, hogy ne kereskedjen, és ha kidöglik alólad a mosógéped, moss kézzel. Mondd meg az érettségizőnek, hogy majd jövőre leteszi a vizsgát, addig malmozzon.


Komolyan minden ember megbolondult?! A virológus szakemberek rég a fejüket fogják ettől az esztelen, és ostoba világhisztériától. Nem lehetne ezt végre befejezni?

2020. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért kell minden nap 12-szer megkérdezni?


Szerintem beírod a keresőbe, hogy korona, vagy 20 kérdést kapsz erre vonatkozóan vagy 150 tényleges válasszal.

2020. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Á, Kínáról igazából fogalmunk sincs, valójában mikor kezdődött. Írtak már októbert, decembert, idén februárt...


Jól írod. Lassítjuk, lassítjuk, de ennek így sok értelme nincs, mert ki tudja, mikor lesz vakcina. Mondjuk, ahogy olvasom, ténylegesen rákapcsoltak a németek és a britek is a kutatásban. Ha pedig a fritzek valaminek nekiállnak, akkor onnantól kezdve hónapok kérdése, és szállítják. :D

Nem is értettem a magyarok "2-3 év, amíg lesz, utána még egy év tesztelés..." elméletét. Mondjuk, ebben miért ne lennék Pató Pálok..

2020. ápr. 12. 18:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt adom, hogy 2-3 hónapig muszáj keményen megfogni, mert ilyenkor a kórházak amúgy is leterheltek az egyéb szezonális megbetegedések miatt, nemhogy még a covidosokat is el kelljen látniuk.
2020. ápr. 12. 18:09
 6/7 anonim válasza:
Nekem az egyik ismerősöm a kórházban dolgozik ahol sok vírusos ember van és ott azt mondták neki hogy lehet hogy a nyáron fog tetőzni vagyis nagyobodni ha lehet így mondani szóval még nem lehet tudni mikor lessz vége
2020. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, ahogy lazul az emberek fegyelme, egyre inkább kételkedem abban, hogy el lehet húzni a tetőzést akár csak júniusig is.

Pest külvárosában lakom. Tegnap, ahogy mentem a pékhez, láttam, hogy megnyitott a teniszpályánk, jó páran játszottak akkor is éppen.

Engem meg már zavar, ha maszk nélkül lépnék ki az utcára. :D

2020. ápr. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!