Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha több felmenő rokonom is...

Ha több felmenő rokonom is szívelégtelenségben halt meg, akkor nekem is nagyobb rá az esélyem?

Figyelt kérdés

Apám felőli férfi felmenők nagyrésze így halt meg.

Nekem is valószínűleg ez lesz a sorsom?

F/30



2020. ápr. 14. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez raktad múlik.
2020. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért is?

Egyiküket sem az életmód vezette oda.

2020. ápr. 17. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Még időben vagy tehetsz ellen. De a helyedben annyira nem zavarna ez a dolog, mivel mind meghalunk. A szívelegtelenség legalább hirtelen és kíméletes. Persze nem mindegy 40 vagy 90 évesen.
2020. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A gyors halál fájdalommentesen még oké, de nem szeretnék 40 évesen meghalni..
2020. aug. 1. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor élj egészségesen és sportolj sokat. Meg menj el kardiológiai kivizsgálásra majd ott megmondják kell e aggódnod. Azért elég ritka 40 évesen a szívelégtelenség.
2020. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ.

A családomban sajnos nem ritka, ezért is aggódom.

2020. aug. 3. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Aggódhatnál a rák a korknavírus meg az elüt az autó miatt is ezekre sokkal több esélyed van.
2020. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, hogy a szívelégtelenség és az infarktus nem ugyan? Az sem higy a szívelégtelrnség nem hézfőről keddre alakul ki? Rendszeres pár évenkénti kontrollal kiderül ha gond van. Nem értem mjn aghódsz mikor most szerintem semmi baja a szívednek
2020. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!