Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor fekszem nehézlégzésem...

Amikor fekszem nehézlégzésem van pár napja, mitől lehet?

Figyelt kérdés

sziasztoook.Körülbelül 1,5 hete kezdődött el ez,hogy el fekszek és nehezen kapok levegőt.De ha mozgok meg egyéb dolog akkor semmi.Meg igazából ha fekve nem gondolok rá akkor sincsen ez a nehézlégzés.Lehet hogy allergia?Vagy köze van a pánikbetegségemnek ehez?

Valakinek van ilyen problémája pár napja?:/

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!

Vigyázzatok magatokra most a vírus idején



2020. ápr. 16. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz!
2020. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A koronavírus a tüdőt támadja, szóval nem zárható ki, még ha nem is valószínű.
2020. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz van köze, hogy túl nagy a koronacirkusz, a felesleges paranoia- és hisztériakeltés, és magadra veszel mindent. Valódi szomatikus oka nincsen, mert akkor lázad lenne.


Mozogj többet, és mindent zárj ki, amíg tart ez a baromság. Nekem komplett oldalak is le vannak tiltva. Fel sem engedem addig, amíg nem normaizálódik a helyzet, ha uténa is cirkuszolnak és nem tanulnak meg tisztességesen újságot írni, akkor nem olvasom őket továbbra sem.


Amiről nem tudsz, az nem idegesít. Tudták ezt a régiek, amikor valaki agyon volt terhelve pszichésen, hogy mit kell tenni vele: minden felesleges és zaravó ingert el kell zárni előle. A pánikjaidnak kivált nem tesz jót az, ha mindenféle marhaságot hallasz: féligazságot, félinformációkat és ijeszgetéseket.


"Vigyázzatok magatokra most a vírus idején"


Te is. Az NLP-ról is hallottál, nagy unalmadban, vagy csak negálod a pontot a mondat végéről?

2020. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem én nem onnan hallottam hanem szimplán írtam hogy vigyázzatok magatokra most ebben a virusban.Tudom nem kellett volna ......
2020. ápr. 16. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elfoglalod magad nincs, de amikor elnyugszol, elfekszel elalvás előtt és nem foglalod le a kezed, agyad semmivel és előjön, az egyértelműen pszichés.
2020. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen!😊
2020. ápr. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!