Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hányinger és...

Mit tegyek, hányinger és ideges nyugtalanság ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írom e a kérdésem. Lesz a héten egy nagyon fontos megbeszélésem, készülök rá 3 hete, mégis ahogy egyre közeledik a nap, én egyre rosszabbul vagyok. Ma még nem ettem semmit, mindentől hányingerem van, forog a gyomrom, elképesztően ideges vagyok.

Nagy a tét, nem akarom elszúrni, ismeretlen emberekkel találkozom, jó benyomást kell tennem, de nagyon félek, hogy ebben az állapotban elszúrom.

Valami tanács?


2020. ápr. 28. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozogd ki magadbol a felesleges feszultseget. Nem fogod elszurni, egyebkent sem kell tokeletesnek lenni egy megbeszelesen sem, ez is szimpatikussa teheti az embert, hogy picit benazik es latjak rajta, hogy izgul. Az esetleges felresikerult mondatokat, megszolalasokat akar egy poennal tudod elfeledtetni. Probalj meg spontan lenni. :)
2020. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Relax, jóga. Vagy csak egyszerűen ki- belégzés jó mélyen, hosszan. Bízz magadban az tuti segíteni fog!
2020. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!