Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan védekezhetünk az...

KurunczyAttila kérdése:

Hogyan védekezhetünk az elektro szmog ellne?

Figyelt kérdés
Több lehetőséget is találtam sőt... az egyik amiről külső véleményt nem találok az egy harmoni harmonizer. És ezt nem csak Magyarországon forgalmazzák, és ami még nekem személy szerint reálisnak fűnik az egy osztrág cég termékei, az oldal magyar nyelvre is lefordithato látogassátok meg vélemény nyilvánitás előtt ha mem okoz fáradságot emw-plus com
2020. ápr. 29. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elalvás előtt minden egyes eletromos kütyüdet (kivéve a hűtőt) kikapcsolod. Mint én.
2020. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tudod te hány műhold van? Hány rádióadó? Hány Wifi? Bluetooth, gsm antenna? GSM átjátszó? Sehogy se tudsz védekezni. Csak nézz fel esténként az égre, 60-assával tolják fel a műholdakat internetezni, irgalmatlan sok lesz és mind mind le fog sugározni a földre, a telefonodra!
2020. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert mit okoz neked, és főleg honnan tudod, hogy az okozza, ha okoz valamit?
2020. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon (emc) árulnak ezüst anyaggal bevont baseball sapkát ami logikusan belegondolva ha az az anyag véd akkor hordásával csökkenthető az állandó sugárzás, illetve olyan tokba tenni a mobiltelefont ami szintén ilyen célt szolgál, mert az állandóan velünk van! Talán érzékenyebb vagyok a sugárzásra, mert csak éjszaka 3 havonta kb epilepszias rohamaim vannak gyogyszer szedésével is és ez is felmerülhet okozatként
2020. ápr. 29. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Jéézusom.

A baseball satyakkal egy faxa antennát raksz a fejedre. Ha a bunkofont leárnyékolod, akkor nem fog működni. Jobban jársz ha inkább kikapcsolod.


Tényleg alacsony a kerítés...

2020. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A már rég meghalt epilepsziásoknak szólt valaki, hogy 6000 évig nem volt elektro szmog ?
2020. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye a rádiótávcső se véletlen működik...
2020. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!