Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék érdeklődni hogy...

Szeretnék érdeklődni hogy esetleg van itt valaki aki meg tudná mondani hogy a melyik a kevésbé káros műköröm? Az uv làmpát nem ajánlják!

Figyelt kérdés
Köszönöm
2020. ápr. 30. 19:09
 1/7 anonim válasza:

Esetleg ki tudnád fejteni hogy milyen értelemben gondolod, hogy káros?

Sajnos a legtöbb műköröm lámpás.


Még a tippes körömnél is kell lámpázni, mert az szilárdítja meg az anyagot ami a tipre megy, még ha maga a körömlakk nem is az.


A műkörmöknél általában meg inkább az a probléma, hogy beleakad valamibe és letépi, vagy megsérti a saját körmödet. Plusz vannak olyanok akiknek elvékonyodik alatta a körmük.


Van még a porcelánnal épített köröm (nem kell uv hozzá) de ez még durvább a körömágyadnak. Plusz ez nem annyira hajlékony.

Egy másik alternatíva az az előre legyártott- ragasztható köröm, de az nem hosszútávú megoldás.


Ha van olyan módszer amiről nem írtam, nyugodtan javítsatok ki, remélem azért tudtam segíteni.

2020. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Azt mondták az uv lámpa bőr rákot okozhat! Nemtudom hogy milyen módszert lehetne alkalmazni ami -kevésbé káros!
2020. ápr. 30. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti miért nem jó?
2020. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még sosem volt és szerettem volna valami újdonságot kipróbálni mivel láttam sok hölgynek milyen jól áll! :)
2020. ápr. 30. 21:34
 5/7 anonim válasza:

#1es vagyok.


Sajnos a mai világban majdnem minden rákot okoz, bár a lámpáknál, inkább a szemedet védd, mert nagyon vakító. Haha


Ha nem akarsz UV lámpásat és tartósat akarsz (2-3 hét) akkor szerintem a porcelán a legjobb megoldás, igaz a legtöbb helyen drágább is.

Addig nem tudod meg hogy tetszik e vagy nem, ameddig ki nem próbálod magadnak. Nem tudom volt e már műkörmöd, meg hogy milyen állapotban van a körmöd,de inkább kisebbel kezdjél. Azért, mert nehéz és magadnak nem tudod leszedni ha nincs hozzá eszközöd, letépni meg nem ajánlott.


Ha majd ott leszel a körmösnél, akkor szerintem kérdezd meg őt is az opciókról, lehet hogy tud ajánlani valami újat. Sok sikert! :)


U.i.: Gondolom meg van rá az oka, szeretné kipróbálni. Nem a mi dolgunk hogy kritizáljuk őt, nem hiszem hogy ezzel sokat segítesz. :))

2020. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. ápr. 30. 22:10
 7/7 anonim válasza:

Nem okoz bőrrákot az uv lámpa... Ha köröm alatt van anyajegyed, akkor nem szabad használni vagy ha a kézfejeden van sok, akkor sem ajánlatos.

Ha tartasz tőle akkor építtess levegőre kötő porcelánból, vannak színes porok is és fel lehet polírozni, nem szükséges hozzá uv lámpa.

2020. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!