Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem korai, hogy...

Szerintetek nem korai, hogy ujranyitnak a boltok, strandok?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon korai, hogy ijranyit mindig videken mert mindenki a fovarosbol elfog jonni es szerintem csak jobban beindul a fertozes. Ti velemenyetek?
2020. máj. 1. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

És akkor szerinted mi a megoldás? Üljünk még otthon 5 évig és várjuk, hogy na, majd egyszer hátha történik valami?...Ez nem megoldás. És mi van, ha most tömegesen elterjed a vírus? Az emberek nagyon nagy százaléka túl fogja élni, meghalni azok fognak sajnos, akik bármilyen más fertőzésbe is belehaltak volna. A kórházak fel vannak készülve, az orvosok is. Nyilván amennyire a magyar egészségügy felkészült lehet. És hogy őszinte legyek, inkább most szabaduljon el a vírus, mint még hónapokig itthon üljünk és engedjenek minket az influenza járvány közepén szabadon, na ott már nem csak az idősek és betegek lennének jó nagy gondban...addigra meg legalább az emberek java része túlesik rajta. Mellesleg az emberek jó része már rég túl van rajta. :)

Amúgy a boltok eddig is nyitva voltak. :) Csak most 3 után is nyitva maradhatnak.

2020. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, nem kötelező. Én tuti nem megyek. De sokan menni fognak. Legalább gyorsabban átfertőződik az ország.
2020. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy korai, inkább késő!
2020. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korai, alig van 20 fok, megfagyunk a strandon, ha elbújik a nap.
2020. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

miért, te meddig ülnél még otthon?

amúgy nem köteleyző kimenni, a többi ember meg hagy csináljon azt amit akar

2020. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai inkább most mint nyáron
2020. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!